Cena promocyjna:158,00PLN 133,00PLN
Ilość szt. :
Pojemnik na zabawki o dziecięcej stylistyce Wiewiórka marki 3 Sprouts  pomieści wszystkie najważniejsze przedmioty dziecka.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Pojemnik na zabawki Wiewiórka, ulubionej przez dzieci i rodziców, marki 3 Sprouts ma typowo dziecięcą, bardzo ciekawą stylistykę. Pojemnik ma formę dużego kosza, dzięki czemu łatwo w nim pomieścić nie tylko zabawki, ale także ulubione książki czy inne rzeczy dzieci.


Pojemnik na zabawki Wiewiórka jest całkowicie wykonany z bawełny organicznej, bezpiecznej nawet dla małych alergików. Wysokiej jakości bawełna organiczna daje także gwarancję, że  pojemnik na zabawki nie straci swoich pięknych kolorów pod wpływem promieni słonecznych.

Pojemniki na zabawki marki 3 Sprouts  z pewnością zachęcą dzieci do codziennego porządkowania swoich zabawek.


Wymiary:
44,5 x 43cm


Marka 3 Sprouts powstała całkiem niedawno, bo dopiero w roku 2007 i już podbiła serca rodziców i dzieci na całym świecie. Ta kanadyjska marka z pasją tworzy piękne, ekologiczne produkty dla dzieci, m.in. pojemniki na zabawki, o prostej formie i cudownych, dziecięcych wzorach. Urocze zwierzątka, zdobiące kosze, pojemniki i zabawki dla dzieci  3 Sprouts będą pięknie wyglądały także w pokoju Twojego dziecka. :)