Cena promocyjna:148,00PLN 118,00PLN
Ilość szt. :
Pojemnik na zabawki Sarenka marki 3 Sprouts to pojemnik na zabawki, który może być także koszem na pranie.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Pojemnik na zabawki czy kosz na bieliznę dla dzieci? Pojemnik na zabawki Koza marki 3 Sprouts może być jednym i drugim. Piękny i ciekawy pojemnik i praktyczny kosz, który być może zachęci dzieci do brania udziału w domowych obowiązkach . Pojemnik zdobi wyjątkowa Koza.

Pojemnik posiada wygodne, składane rączki, które pozwalają szybko i wygodnie przetransportować zabawki z jednego miejsca do drugiego. Pojemnik jest składany, więc można go łatwo złożyć i schować do szafy.
 
Pojemniki na zabawki 3 Sprouts sprawią, że dzieci chętnie będą porządkować swoje zabawki i brać udział w domowych obowiązkach.

Wymiary:

wysokość: 49 cm
szerokość: 55 cm
głębokość:27 cm

Materiał:

100 % poliester
wypełnienie: 100% spienionego polipropylenuMarka 3 Sprouts podbiła serca młodych rodziców i dzieci, ceniących oryginalny dzicięcy design. Marka pochodzi z Kanady i z zamiłowaniem tworzy niezwykłe, ekologiczne kolekcje dla dzieci, pogające w organizowaniu porzadku w pokoju dziecięcym. W kolekcji znajdują się m.in. pojemniki na zabawki, ozdobione w urocze zwierzątka, kosze na zabawki karuzele do łóżeczka. Sprawdź czy pojemniki na zabawki marki 3 Sprouts będą sprawdzay się w porządkowaniu pokoju także Twojego dziecka! :)