Agnella Dywan dziecięcy Play Tom turquoise 133x180 cmAgnella Dywan dziecięcy Play Tom turquoise 133x180 cm
Agnella Dywan dziecięcy Play Tom turquoise 133x180 cm
Agnella Dywan dziecięcy Play Tom turquoise 133x180 cm
Cena:289,00PLN
Dywan dla dzieci Play Tom turquoise marki Agnella to dywan stworzony do zabawy. Teraz gra w klasy możliwa będzie nawet w deszczowe dni.
Udostępnij:

Play Tom Turquoise to dywan stworzony dla miłośników gry w klasy! Dzięki niemu dzieci mogą oddawać się ulubionej rozrywce nawet w czasie niepogody. Nie trzeba rysować za każdym razem całej planszy na nowo – stanie się ona stałą częścią krajobrazu w dziecięcym pokoju. Na straży dobrej zabawy stoją uśmiechnięte zwierzaki, na czele z rozbrykaną małpką i żyrafą, obserwującą z góry całe wesołe towarzystwo. Jak na dywan dziecięcy przystało, nawet sprytny wąż uczestniczy w rozrywce i przyjaźnie spogląda na uczestników.

Dywan polecamy zarówno dla małych dzieci, jak i nieco starszych pociech – to wybór, który znakomicie pogodzi gusta rodzeństwa w różnym wieku. Najmłodsi docenią kolorowe wzory i pocieszne zwierzaki, a starsze dzieci wykorzystają możliwości, jakie daje plansza do gry w klasy.

Dywan dziecięcy ze wzorem do gry w klasy

Z punktu widzenia dzieci największą zaletą proponowanego przez nas dywanu marki Agnella będzie wspomniany wzór, ale to nie koniec plusów modelu Play Tom Torquoise. Mamy również znakomite wieści dla rodziców. Otóż dywan powstał z uwzględnieniem specyfiki dziecięcych zabaw. Wykonano go z przędzy syntetycznej, stabilizowanej termicznie. W praktyce oznacza to, że dywan ma wysoką odporność na plamy, a czyszczenie go nie przysparza żadnych trudności. Jednocześnie efekt typu frise nadaje jego powierzchni przyjemnej faktury – na mięciutkim dywanie długie godziny zabaw będą jeszcze przyjemniejsze.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: