Baggi Design Dywan Shaggy Max violet 130x180 cm
Agnella Dywan Shaggy Max violet 130x180 cm
Agnella Dywan Shaggy Max violet 130x180 cm
Cena:468.00PLN
Ilość szt. :
Dywan dla dzieci włochacz Shaggy Max to jeden z najbardziej lubianych dywanów dziecięcych i młodzieżowych.
Dostawa
1-14 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:

Urządzając pokój dziecięcy, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na zapewnienie bezpieczeństwa naszemu maluchowi. Każda raczkująca lub ucząca się chodzić pociecha musi mieć zagwarantowane odpowiednie podłoże amortyzujące ewentualne upadki. W tym celu większość rodziców decyduje się na dywany. Miękkie, zajmujące cały pokój to doskonała propozycja, nie tylko dla najmniejszych, ale również nieco starszych, które uwielbiają chodzić boso. W takich sytuacjach trzeba pamiętać o odpowiedniej izolacji cieplnej – wcale nie trzeba tutaj montować ogrzewania podłogowego, wystarczy dobrać właściwy dywan, na jakim można siedzieć nawet godzinami.

Miękkie, komfortowe i bezpieczne

Kiddy Fave oferuje całą gamę dywanów przeznaczonych do dziecięcych pokojów i nie tylko. Włochacz Shaggy Max to jedna z propozycji, jaką można znaleźć w naszym sklepie. Eleganckie dywany są miękkie, dzięki czemu doskonale amortyzują upadki, ale równocześnie są przyjemne dla stópek Twojego dziecka. Każdy maluch może bezpiecznie bawić się na podłodze bez obawy, że zmarznie czy nadzieje się na drzazgę. Z pewnością doceni jego miękkość, a sam wygląd zadowoli nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Do każdego pomieszczenia

Nasze dywany powstają z najlepszej jakości materiałów, które nie wgniatają się od ciężaru człowieka, a ich czyszczenie czy odkurzanie nie stanowi problemu. Nie zawijają się, co gwarantuje większe bezpieczeństwo, szczególnie jeśli nasze dziecko jest rozbrykane i lubi szaleć w swoim pokoju. Oferujemy kilka wymiarów, dzięki czemu z łatwością dostosujesz produkt do metrażu pomieszczenia, w którym ma się znajdować.