Cena promocyjna:558,00PLN 528,00PLN
Ilość szt. :
Brasil Gigante jest gigantyczny, prawie jak klasyczny brazylijski hamak i dzięki temu pomieści do wspólnego wypoczynku co najmniej dwójkę dzieciaków.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:

Fotel wiszący Brasil Gigante marki Amazonas ma naprawdę imponujące wymiary, które sprawiają, że fotel jest tak duży i pojemny jak klasyczny brazylijski hamak. Właśnie te królewskie wymiary i niezwykle wytrzymała tkanina pozwalają na to, by w komfortowych warunkach wypoczywała conajmniej dwójka dzieci.

Fotel wiszący Brasil Gigante wykonany jest z bardzo grubego materiału o składzie 85% bawełna, 15% poliester i gramaturze 400g/m2. Wykończenie - poczwórny szew gwarantuje najwyższą jakość i wytrzymałość fotela.

Brasil Gigante zawieszony jest na drewnianym drążku o długości 1,40 m i grubości 44mm, wykonanym przy użyciu opatentowanej techniki Drexelung (końcówki są lżejsze od końca), co zapewnia stabilny naciąg lin oraz zapobiega ich ześlizgiwaniu się w kierunku środka.


Dla większego bezpieczeństwa: Zawsze zawieszaj sznurki huśtawki w wewnętrznych zagłębieniach drążka, a linki, na których fotel wisi w zewnętrznych zagłębieniach.

Wymiary:
200x140 cm

Waga: 3.5 kg
Obciążenie: max. 200 kg