Amazonas Duży fotel wiszący Brasil Gigante Lava
Amazonas Fotel wiszący dla dwójki dzieci
Amazonas Fotel hamakowy Brasil Gigante Lava
Amazonas Huśtawka hamakowa Brasil Gigante Lava
Amazonas Fotel wiszący Brasil Gigante Lava
Amazonas Fotel wiszący Brasil Gigante Lava zbliżenie
Fotel wiszący Brasil Gigante Lava
Fotel hamakowy dwuosobowy
Huśtawka wisząca dla 2 dzieci
Cena promocyjna: 508.00PLN 478.00PLN
Ilość szt. :
Brasil Gigante jest gigantyczny, prawie jak klasyczny brazylijski hamak i dzięki temu pomieści do wspólnego wypoczynku co najmniej dwójkę dzieciaków.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
8,90 zł
Udostępnij:

Fotel wiszący Brasil Gigante marki Amazonas ma naprawdę imponujące wymiary, które sprawiają, że fotel jest tak duży i pojemny jak klasyczny brazylijski hamak. Właśnie te królewskie wymiary i niezwykle wytrzymała tkanina pozwalają na to, by w komfortowych warunkach wypoczywała conajmniej dwójka dzieci.

Fotel wiszący Brasil Gigante wykonany jest z bardzo grubego materiału o składzie 85% bawełna, 15% poliester i gramaturze 400g/m2. Wykończenie - poczwórny szew gwarantuje najwyższą jakość i wytrzymałość fotela.

Brasil Gigante zawieszony jest na drewnianym drążku o długości 1,40 m i grubości 44mm, wykonanym przy użyciu opatentowanej techniki Drexelung (końcówki są lżejsze od końca), co zapewnia stabilny naciąg lin oraz zapobiega ich ześlizgiwaniu się w kierunku środka.


Dla większego bezpieczeństwa: Zawsze zawieszaj sznurki huśtawki w wewnętrznych zagłębieniach drążka, a linki, na których fotel wisi w zewnętrznych zagłębieniach.

Wymiary:
200x140 cm

Waga: 3.5 kg
Obciążenie: max. 200 kg