Amazonas Hamak dla niemowlaka KangooAmazonas Hamak dla niemowlaka KangooAmazonas Hamak dla niemowlaka KangooAmazonas Hamak dla niemowlaka Kangoo
Amazonas Hamak dla niemowlaka Kangoo
Amazonas Hamak dla niemowlaka Kangoo
Amazonas Hamak dla niemowlaka Kangoo
Amazonas Hamak dla niemowlaka Kangoo
Cena:318,00PLN
Hamak dla niemowlaka Kangoo marki Amazonas jest komfortowym miejscem dla dziecka. Wnętrze Kangoo jest wystarczająco duże, aby maluszkowi było przyjemnie niczym w brzuszku u mamy.
Udostępnij:
Hamak dla niemowlaka Kangoo Amazonas jest dużym i wygodnym niczym kangurzy brzuszek, miejscem dla maleńkiego dziecka.

Hamak dla niemowlaka Kangoo może być zapięty na obu końcach, dzięki czemu dziecko bedzie się w nim czuło bezpiecznie i przyjemnie, zupełnie jak w brzyszku u mamy, w którym przebywało przez wiele miesięcy.  Kangoo jest doskonałym miejscem do snu dla malucha, ponieważ leżące w hamaczku dziecko jest przyjemnie otulone i kołysane do snu. Ciekawa alternatywa dla domowych kołysek czy bujaków. Można z niego korzystac również na dworze.

Huśtanie i bujanie noworodków jest dla nich naturalnym stanem, do którego przyzwyczajone były przez wiele miesięcy, dlatego w hamaczkach Amazonas dzieci czują się komfortowo. Hamaki te gwarantują relaks i dobre samopoczucie i wpływają pozytywnie na zmysł równowagi maluszków. Ich anatomiczny kształt pomaga w rozwoju koordynacji ręka/noga oraz pozytywnie wpływa na problemy związane z kolkami, odciążając małe brzuszki.

Hamak dla niemowlaka Kangoo wykonany jest w 100% naturalnej bawełny i przeznaczony jest do  prania w pralce. Ma ciekawy design i z pewnością oprócz swej funkcjonalności, będzie prawdziwą ozdobą pokoju każdego dziecka.

Dla pełnej wygody dziecka producent sugeruje włożenie do hamaczka milutkiego i miękkiego materacyka/kocyka Sunny lub Sunny Cacao, który można wyjąć do prania.


Jak zawiesić hamak:

  • na stojakach drewnianych Carrello Baby oraz Hippo
  • na futrynie drzwi lub stabilnej i mocnej gałęzi drzewa za pomocą klamry do mocowania Door Clamp (odległość pomiędzy krawędzią  ościeżnicy, a ścianą musi wynosić min. 2 cm)
  • za pomocą haka Jumbino możesz zawiesić Kangoo na suficie - do tego zestawu możesz dodać także elastyczną sprężynę Woopy
Stojak nie jest wliczony w cenę hamaka i stanowi oddzielną ofertę sklepu. 

Kolor: biało-czarny
Powierzchnia leżenia: 70x40 cm
Długość całkowita: 90 cm
Max obciążenie: 15 kg
Wiek: 0-9 miesięcy

Hamaki dla dzieci, huśtawki oraz fotele wiszące marki Amazonas to fantastyczna alternatywa dla tradycyjnych bujaczków i fantastyczny element dekoracyjny do nowoczesnego pokoju dziecka.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: