Cena promocyjna:348,00PLN 318,00PLN
Ilość szt. :
Piękny i wygodny fotel wiszący Brasil Oliva w zielonej kolorystyce jest idealny do pokoju i do ogrodu.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Każdy marzy o bujaniu się w wygodnym fotelu lub w hamaku w ciepłym i pachnącym ogrodzie. Nie zawsze jest to możliwe, bo nie wszyscy posiadają ogrody. Fotel wiszący Brasil Oliva marki Amazonas to idealny fotel wiszący, na którym można bujać się w komfortowych warunkach zarówno w domu , jak i na balkonie, czy na ogródku.

Fotel wiszący Brasil Oliva wykonany jest na wzór foteli brazylijskich, na których codziennie wypoczywają mieszkańcy Ameryki Południowej. Fotel jest dość obszerny - przez co jest wygodny. Ma także spory udźwig i może unieść ciężar nawet do 150 kg. Śmiało pobuja się nawet potężniejszy rodzic. :) Fotel wiszący Brasil Oliva ma bardzo przyjemną, zieloną kolorystykę.

Fotel wiszący Brasil Oliva jest produktem ekologicznym, ręcznie tkanym, z recyklingowanej bawełny z dodatkiem poliestru.

Fotel Brasil zawieszony jest na drewnianym drążku o długości 1,10 m i grubości 44mm, wykonanym techniką Drexelung ( końce są lżejsze od środka), co zapewnia stabilny naciąg lin oraz zapobiega ich ześlizgiwaniu się w kierunku środka.

Fotel zapakowany jest w wygodna do przenoszenia torbę, wykonaną z tej samej tkaniny.

Wymiary:

Powierzchnia siedzenia: 160 x 130 cm
Długość drążka: ok. 110 cm
Waga produktu: ok. 2,7 kg
Maksymalne obciążenie: 150 kg
Rekomendowana wysokość zawieszenia: przynajmniej 210 cm


Materiał:

85% bawełna, 15% poliester
Amazonas to marka zainspirowana meblami Ameryki Południowej, znana na polskim rynku z tego, że tworzy fantastyczne hamaki, fotele wiszące, huśtawki ogrodowe i robiące ogromną furorę, hamaki dla niemowląt.  Zobacz wszystkie produkty Amazonas!