Apple Park Przytulanka kocyk MałpkaApple Park Przytulanka kocyk Małpka
Apple Park Przytulanka kocyk Małpka
Apple Park Przytulanka kocyk Małpka
Cena:58,00PLN
Przytulanka w formie kocyka-Małpki marki Apple Park to urocza, całkowicie ekologiczna przytulanka dla maluszków, dzięki której nasze skarby będą czuły się bezpieczniej.
Udostępnij:

Kocyk Przytulanka Małpka marki Apple Park  to maskotka z serii Picnic Pals. Wszystkie dzieci, choć niektóre bardziej,  uwielbiają przytulać się do przytulanek. Badania dowodzą, że dzieci które posiadają swoją ulubioną maskotkę przytulankę śpią spokojniej i łatwiej radzą sobie z trudnościami. Dlatego warto, aby maluszek jak najszybciej zaprzyjaźnił się ze swoją przytulanką.  
Kocyk Małpka jest doskonałym towarzyszem dziecka już od pierwszych dni jego życia. Jest to zasługa 100% organicznej bawełny, z której został wyprodukowany. bawełna ta jest jest bardziej miękka i delikatna w dotyku i jest całkowicie bezpieczna dla dziecka.

Przytulanka zapakowana jest w bardzo ładne, ozdobne pudełko, dzięki czemu jest to doskonały pomysł na prezent..

Wymiary: 38,1 x 30,5 x10,2 cm

Właściwości:
Oczy - nietoksyczny plastik z recyklingu
Włoski - soja Fibe
Futro - 100% bawełna
Wypełnienie - naturalne włókna kukurydzy,
Opakowanie - 100% papier z recyklingu zadrukowany tuszem sojowym

Marka Apple Park pochodzi z San Francisco i została stworzona z wizją tworzenia luksusowych i jednocześnie przyjaznych dla środowiska produktów dla niemowląt i dzieci. 
produkty tej marki są bezpieczne dla wszystkich, i dla ich uzytkowników, i dla całęj ziemi, ponieważ są całkowicie wykonane z odzysaknych poprzez recykling materiałów.  Firma została wyróżniona wieloma cerytyfikatami w tym certyfikatem GOTS, który stworzony został przez International Working Group on Global Organic Textile Standard (IWG), grupę roboczą skupiającą organizacje z Europy, USA i Japonii zajmujące się certyfikowaniem i oznaczaniem produktów przyjaznych środowisku.