Apple Park Przytulanka kocyk Owieczka na łąceApple Park Przytulanka kocyk Owieczka na łące
Apple Park Przytulanka kocyk Owieczka na łące
Apple Park Przytulanka kocyk Owieczka na łące
Cena:58,00PLN
Przytulanka w formie kocyka-Owieczki na łące marki Apple Park to urocza, całkowicie ekologiczna przytulanka dla maluszków, dzięki której nasze skarby będą czuły się bezpieczniej.
Udostępnij:

Kocyk Przytulanka Owieczka na łące marki Apple Park  to maskotka z serii Picnic Pals. Wszystkie dzieci, choć niektóre bardziej,  uwielbiają przytulać się do przytulanek. Badania dowodzą, że dzieci które posiadają swoją ulubioną maskotkę przytulankę śpią spokojniej i łatwiej radzą sobie z trudnościami. Dlatego warto, aby maluszek jak najszybciej zaprzyjaźnił się ze swoją przytulanką.  
Kocyk Owieczka na łące jest doskonałym towarzyszem dziecka już od pierwszych dni jego życia. 
Przytulanka została tak zaprojektowana, by cieszyła i zachęcała do zabawy także starsze dzieci. Wystarczy przytulankę założyć na palec i można bawić się w najlepsze.
Przytulanka to doskonały pomysł na prezent..

Wymiary: 33 x 38,1 cm

Właściwości:
Kocyk- 100% bawełny , naturalny jedwab i hafty
Wypełnienie - naturalne włókna kukurydzy,
Opakowanie - 100% papier z recyklingu zadrukowany tuszem sojowym


Marka Apple Park pochodzi z San Francisco i została stworzona z wizją tworzenia luksusowych i jednocześnie przyjaznych dla środowiska produktów dla niemowląt i dzieci. 
produkty tej marki są bezpieczne dla wszystkich, i dla ich uzytkowników, i dla całęj ziemi, ponieważ są całkowicie wykonane z odzysaknych poprzez recykling materiałów.  Firma została wyróżniona wieloma cerytyfikatami w tym certyfikatem GOTS, który stworzony został przez International Working Group on Global Organic Textile Standard (IWG), grupę roboczą skupiającą organizacje z Europy, USA i Japonii zajmujące się certyfikowaniem i oznaczaniem produktów przyjaznych środowisku.