Apple Park Przytulanka Leśni Przyjaciele Jelonek
Cena:108,00PLN
Maskotka Jelonek marki Apple Park to wyjątkowa i śliczna przytulanka dla maluchów i dla starszych dzieci.
Udostępnij:

Maskotka Jelonek marki Apple Park to wyjątkowa i śliczna przytulanka dla maluchów i dla starszych dzieci. Badania dowodzą, że dzieci które posiadają swoją ulubioną maskotkę przytulankę śpią spokojniej i łatwiej radzą sobie z trudnościami. Dlatego warto, aby maluszek jak najszybciej zaprzyjaźnił się ze swoją przytulanką.  
Przytulanka Jelonek jest doskonałym towarzyszem dziecka już od pierwszych dni jego życia. Jest wykonana z mieciutkiej bawełny i wręcz prosi się o przytulenie. 

Przytulanka Jelonek to doskonały pomysł na prezent. Została zapakowana w śliczne leśne pudełeczko - okienko.

Wymiary: 27,90 x 25,40 x 11,40cm

Właściwości:
Oczy - nietoksyczny plastik z recyklingu
Uszy i nos: naturalny jedwab
Futro - 100% bawełna i włókna sojowe
Wypełnienie: 100% bawełna organiczna i naturalne włókna kukurydzy
Opakowanie: 100% papier z recyklingu zadrukowany tuszem sojowym


Marka Apple Park pochodzi z San Francisco i została stworzona z wizją tworzenia luksusowych i jednocześnie przyjaznych dla środowiska produktów dla niemowląt i dzieci. 
produkty tej marki są bezpieczne dla wszystkich, i dla ich uzytkowników, i dla całęj ziemi, ponieważ są całkowicie wykonane z odzysaknych poprzez recykling materiałów.  Firma została wyróżniona wieloma cerytyfikatami w tym certyfikatem GOTS, który stworzony został przez International Working Group on Global Organic Textile Standard (IWG), grupę roboczą skupiającą organizacje z Europy, USA i Japonii zajmujące się certyfikowaniem i oznaczaniem produktów przyjaznych środowisku.