Arte Espina Dywan dziecięcy Joy Babeczki 120x180 cmArte Espina Dywan dziecięcy Joy Babeczki 120x180 cmArte Espina Dywan dziecięcy Joy Babeczki 120x180 cm
Arte Espina Dywan dziecięcy Joy Babeczki 120x180 cm
Arte Espina Dywan dziecięcy Joy Babeczki 120x180 cm
Arte Espina Dywan dziecięcy Joy Babeczki 120x180 cm
Cena:1098,00PLN
Nietuzinkowy dywan dziecięcy Joy w babeczki marki Arte Espina to słodka propozycja do pokoju dziewczęcego.
Udostępnij:
Dywan dziecięcy Joy z babeczkami marki Arte Espina jest naprawdę słodki. Jest to zasługa wzoru, który przedstawia kolorowe babeczki i inne słodycze na neutralnym tle beżu. Piękny, kolorowy dywan, idealny do pokoju małej dziewczynki. Dywan zachwyca kolorystyką oraz uroczym, dziewczęcym wzorem.

Dywan dziecięcy Joy jest, gruby, puszysty i przede wszystkim wykonany z bardzo dobrej jakości akrylu. Doskonały dla alergików.

Wymiary:
120x180 cm

Materiał:
100% akryl

Dywany akrylowe należą do dywanów strzyżonych, więc przez pewien mogą pojawiać się luźne pyłki i kawałki  akrylu. Dolegliwości te  powinny ustąpić po kilku odkurzaniach.

Arte Espina to holenderska marka oferująca dywany dla dzieci i dywany młodzieżowe o bardzo ciekawych wzorach. Dywany Arte Espina to doskonała jakość i nowoczesny styl. W kolekcji marki wystepują także się m.in. dywany dla dzieci z dodatkowymi elementami służącymi do zabawy a także dywany z elementami świecącymi w ciemności.