3078-40
Arte Espina Dywan dziecięcy w żyrafy Spirit 110x160 cm
Arte Espina Dywan dziecięcy w żyrafy Spirit 110x160 cm
Cena:1189.00PLN
Piękny i kolorowy dywan dziecięcy w żyrafy Spirit marki Arte Espina to niezwykle barwny i ciekawy dywan do pokoju każdego dziecka.
Udostępnij:
Intensywnie kolorowy dywan dziecięcy w żyrafy Spirit marki Arte Espina spodoba się wszystkim dzieciom lubiącym sympatyczne żyrafy. Dywan w związku ze swoją tematyką może być także dodatkiem do pokoju małego wielbiciela safari. Dywan ma ciepłą, intensywną kolorystykę. Pomarańczowe tło zdobią gęsto występujące szyje żyraf, w różnych kontastowych barwach. Bardzo ciekawy wzór.

Dywan wykonany z bardzo dobrej jakości antyalergicznego akrylu, co jest gwarancją, że może być elementem pokoju małego alergika.


Wymiary:
110x160 cm

Materiał:
100% akryl


Dywany akrylowe Arte Espina to dywany strzyżone, co oznacza, że przez kilka pierwszych dni użytkowania mogą pojawiać się na ich powierzchni luźne kawałki akrylu. Jest to normalne. Znikną one po kilku odkurzeniach dywanu. 


Arte Espina produkuje ciekawe dywany dla dzieci i dywany młodzieżowe o wielu nowoczesnych wzorach. Cieszą się one wielką popularnością ze względu na mnogość modeli, wzorów oraz doskonałą jakość. Dywany Arte Espina cieszą przede wszystkim dzieci, ponieważ sa one niezwykle barwne, a często posiadają także dodatkowe elemnty do do zabawy lub elementy świecące w ciemności.