Arte Espina Dywan Flaga Joy Downtown 140x200 cmArte Espina Dywan Flaga Joy Downtown 140x200 cm
Arte Espina Dywan Flaga Joy Downtown 140x200 cm
Arte Espina Dywan Flaga Joy Downtown 140x200 cm
Cena:1278,00PLN
Dywan Joy Downtown marki Arte Espina z wzorem flagi, to niezwykle modna i stylowa propozycja dekoracji na podłogę do pokoju młodzieżowego.
Udostępnij:
Dywan Flaga Joy Downtown marki Arte Espina ozdobiony jest współczesnym i niezwykle popularnym wzorem flagi angielskiej. Dywan to znakomita propozycja do pokoju dla nastolatków, bez względu na płeć. Proponowany gruby i solidny dywan, z ciekawym wzornictwem nada charakteru i stylu wnętrzom dla młodzieży.

Dywan  Flaga Joy Downtown jest gęsto tkany i wykonany z akrylu, który jest materiałem bezpiecznym dla dzieci, także alergików.

Wymiary:
140x200 cm

Materiał:
100% akryl


170x240 cm  

W przypadku dywanów strzyżonych, istnieje prawdopodobieństwo znajdowania w nich przez pewien czas drobnych pyłków oraz luźnych kawałki  wełny, co jest konsekwencją procesu strzyżenia. Niedogodności te ustępują po kilku odkurzaniach.

Arte Espina to holenderska marka produkująca niezwykłe dywany dla dzieci i dywany młodzieżowe. Dywany Arte Espina posiadają nowoczesne, piękne wzory i cechuje je doskonała jakość wykonania. Dywany tej marki zachwycą młodzież dzięki dużemu wyborowi najmodniejszych wzorów i kolorów.