Arte Espina Dywan Kraina Lodu 90x150
Arte Espina Dywan Kraina Lodu 90x150
Arte Espina Dywan Kraina Lodu 90x150
Arte Espina Dywan Kraina Lodu 90x150
Cena:618.00PLN
Niebieski dywan Kraina Lodu marki Arte Espina to uroczy nawiązujący do zimowych motywów z ulubionych dziewczęcych bajek przeniesie dzieci w chłodny świat baśni.
Udostępnij:
Dywan Kraina Lodu marki Arte Espina to dywan dziecięcy o bardzo zimnym wzorze przedstawiającym wielkie płatki śniegu na niebieskim tle. Wspaniały dywan do pokoju dziewczynek ucieszy wszystkie małe wielbicielki zimowych popularnych baśni. Dywan doskonale wpusuje się w stylistykę jednej z najbardziej popularnych wśród dziewczynek bajek Disney'a Kraina Lodu.


Gęsto tkany dywan akrylowy o pięknej kolorystyce. Doskonałej jakości akryl, z którego wykonano dywan jest gwarancją komfortu użytkowania oraz bezpieczeństwa dla dzieci, nawet alergicznych.


Wymiary:
90x150 cm

Materiał:
100% akryl

Wysokość runa: 11 mm
Masa całkowita g/m2: 2900Dywany akrylowe to dywany strzyżone, istnieje więc prawdopodobieństwo, że przez pewien czas mogą występować na nim luźne pyłki i kawałki  akrylu. Niedogodność ta powinna ustąpić po kilku odkurzaniach.

Arte Espina to holenderska firma, która produkuje wspaniałe dywany dla dzieci i dywany młodzieżowe o niezwykłych wzorach. Jej wizytówką oprócz mnogości nowoczesnych wzorów jest doskonała jakośc dywanów, za którą marka jest ceniona na całym świecie.  Arte Espina posiada w swojej kolekcji także dywany dla dzieci z dodatkowymi elementami do zabawy oraz dywany z elementami świecącymi w ciemności.