Arte Espina Dywan Kraina Lodu 90x150 Arte Espina Dywan Kraina Lodu 90x150 Arte Espina Dywan Kraina Lodu 90x150
Arte Espina Dywan Kraina Lodu 90x150
Arte Espina Dywan Kraina Lodu 90x150
Arte Espina Dywan Kraina Lodu 90x150
Cena:618,00PLN
Niebieski dywan Kraina Lodu marki Arte Espina to uroczy nawiązujący do zimowych motywów z ulubionych dziewczęcych bajek przeniesie dzieci w chłodny świat baśni.
Udostępnij:
Dywan Kraina Lodu marki Arte Espina to dywan dziecięcy o bardzo zimnym wzorze przedstawiającym wielkie płatki śniegu na niebieskim tle. Wspaniały dywan do pokoju dziewczynek ucieszy wszystkie małe wielbicielki zimowych popularnych baśni. Dywan doskonale wpusuje się w stylistykę jednej z najbardziej popularnych wśród dziewczynek bajek Disney'a Kraina Lodu.


Gęsto tkany dywan akrylowy o pięknej kolorystyce. Doskonałej jakości akryl, z którego wykonano dywan jest gwarancją komfortu użytkowania oraz bezpieczeństwa dla dzieci, nawet alergicznych.


Wymiary:
90x150 cm

Materiał:
100% akryl

Wysokość runa: 11 mm
Masa całkowita g/m2: 2900Dywany akrylowe to dywany strzyżone, istnieje więc prawdopodobieństwo, że przez pewien czas mogą występować na nim luźne pyłki i kawałki  akrylu. Niedogodność ta powinna ustąpić po kilku odkurzaniach.

Arte Espina to holenderska firma, która produkuje wspaniałe dywany dla dzieci i dywany młodzieżowe o niezwykłych wzorach. Jej wizytówką oprócz mnogości nowoczesnych wzorów jest doskonała jakośc dywanów, za którą marka jest ceniona na całym świecie.  Arte Espina posiada w swojej kolekcji także dywany dla dzieci z dodatkowymi elementami do zabawy oraz dywany z elementami świecącymi w ciemności.