Arte Espina Dywan dziecięcy Joy Luminous Czerwony
Arte Espina Dywan młodzieżowy Joy Luminous Czerwony 120x180 cm różne rozmiary
Arte Espina Dywan młodzieżowy Joy Luminous Czerwony 120x180 cm różne rozmiary
Cena:989.00PLN
Ciekawy dywan młodzieżowy Joy Luminous marki Arte Espina w odcieniach czerwieni, będzie ciekawym elementem dekoracyjnym w pokoju młodzieżowym.
Udostępnij:
Dywan młodzieżowy Joy Luminous to czerwony dywan, który nada charakteru każdemu wnętrzu. Dywan posiada ciekawy i charakterystyczny wzór w różnych odcieniach czerwieni. Proponowany dywan będzię stanowił orginalny i ozdobny dodatek dekoracyjny, który sprawdzi się zarówno w pokojach dziecięcych, młodzieżowych jak i tych dla dorosłych.

Dywan młodzieżowy Joy Luminous to miękki i gęsto tkany dywan akrylowy, wykonany z doskonałej jakości akrylu, co sprawia, że jest całkowicie bezpieczny dla dzieci, nawet alergicznych.

Wymiary:
120x180 cm

Materiał:
100% akryl

Dywan występuje rónież w kolorze fioletowym.

Dywan dziecięcy Joy Paski jest dostępny także w innych rozmiarach (zapytaj o cenę i dostępność):
70x140 cm - cena 449 zł
90x160 cm - cena 659 zł
140x200 cm - cena 1279 zł
170x240 cm - cena 1859 zł

W przypadku dywanów strzyżonych, istnieje prawdopodobieństwo znajdowania w nich przez pewien czas drobnych pyłków oraz luźnych kawałki  akrylu, co jest konsekwencją procesu strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzaniach.

Arte Espina to holenderska marka produkująca niepowtarzalne dywany dla dzieci i dywany młodzieżowe. Dywany Arte Espina posiadają nowoczesne i piękne wzory, charakterystyczną cechą jest doskonała jakość wykonania. Dywany tej marki zachwycą głównie dzieci, ponieważ Arte Espina zadbało o wiele atrakcji związanych z użytkowaniem dywanów ich marki przez dzieci - w kolekcji 2015 pojawiły się m.in. dywany dla dzieci z elementami służącymi do zabawie a także linia Glow z elementami świecącymi w ciemności.