Arte Espina Dywan młodzieżowy Sam Prostokąty Niebieski 120x180 cm różne rozmiaryArte Espina Dywan młodzieżowy Sam Prostokąty Niebieski 120x180 cm różne rozmiaryArte Espina Dywan młodzieżowy Sam Prostokąty Niebieski 120x180 cm różne rozmiary
Arte Espina Dywan młodzieżowy Sam Prostokąty Niebieski 120x180 cm różne rozmiary
Arte Espina Dywan młodzieżowy Sam Prostokąty Niebieski 120x180 cm różne rozmiary
Arte Espina Dywan młodzieżowy Sam Prostokąty Niebieski 120x180 cm różne rozmiary
Cena:1098,00PLN
Stylowy dywan młodzieżowy Sam Prostokąty marki Arte Espina to dywan z nowoczesnym wzornictwem idealnie pasujący do pokojów dedykowanych starszym dzieciom i młodzieży.
Udostępnij:
Dywan młodzieżowy Sam Prostokąty to akrylowy, gruby dywan z ciekwawym wzornictwem. Proponowany dywan utrzymany jest w szaro niebieskiej tonacji i zdobi go ciekawy, nowoczesny wzór. Dywan znakomicie sprawdzi się jako dodatek w pokoju dla starszych dzieci i nastolatków, nie tylko chłopców.

Dywan młodzieżowy Sam Prostokąty to to mięsisty i miękki dywa, który składa się z akrylu będącego bezpiecznym materiałem dla dzieci, również alergicznych.

Wymiary:
120x180 cm

Materiał:
100% akryl

Dywan występuje rónież w kolorze fioletowym.

Dywan dziecięcy Joy Paski jest dostępny także w innych rozmiarach:
140x200 cm - cena 1419 zł
170x240 cm - cena 2069 zł

W przypadku dywanów strzyżonych, jest możliwość znajdowania w nich przez pewien czas drobnych pyłków oraz luźnych kawałków akrylu, co jest wynikiwm procesu strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzaniach.

Arte Espina to holenderska marka produkująca niepowtarzalne dywany dla dzieci i dywany młodzieżowe. Dywany Arte Espina posiadają nowoczesne i piękne wzory i cechuje je doskonała jakość wykonania. Dywany tej marki zachwycą głównie dzieci, ponieważ Arte Espina zadbało o wiele atrakcji związanych z użytkowaniem dywanów ich marki przez dzieci - w kolekcji 2015 pojawiły się m.in. dywany dla dzieci z elementami służącymi do zabawie a także linia Glow z elementami świecącymi w ciemności.