Asiatic Dywan dziecięcy Zygzak miętowy 120x170 cmAsiatic Dywan dziecięcy Zygzak miętowy 120x170 cmAsiatic Dywan dziecięcy Zygzak miętowy 120x170 cm
Asiatic Dywan dziecięcy Zygzak miętowy 120x170 cm
Asiatic Dywan dziecięcy Zygzak miętowy 120x170 cm
Asiatic Dywan dziecięcy Zygzak miętowy 120x170 cm
Cena:498,00PLN
Dywan dziecięcy Zygzak marki Asiatic to dywan w spokojnym zestawieniu bieli i mięty o niebieskim odcieniu, który będzie wspaniałym dodatkiem dekoracyjnym w pokoju dziecięcym.
Udostępnij:

Miętowy dywan w zygzaki marki Asiatic to poliestrowy dywan w pastelowym zestawieniu kolorystycznym. Dywan jest ozdobiony geometrycznym wzorem, złagodzonym delikatnym odcieniem koloru miętowego, co tworzy bardzo udany efekt. Dywan będzie samodzielnie stanowić wspaniałą ozdobę pokoju dla dzieci w dowolnym przedziale wiekowym.

Wymiary:

120x170 cm

Materiał:

100% poliester

Dywan po zwrocie. Zdjęcia niestety nie oddają rzeczywistego koloru dywanu, który jest miętowy (niebieski odcień), jest jaśniejszy i dużo ładniejszy niż na zdjęciu. Jest gruby i miękki.

Asiatic to brytyjski producent znakomitej jakości dywanów dziecięcych i młodzieżowych. Marka jest ceniona również za ogromny wybór kolorów i ciekawych wzorów, w jej ofercie na pewno każdy znajdzie odpowiedni dla siebie dywan.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: