Baby Art Ramka na zdjęcia i odcisk dłoni dziecka
Baby Art Ramka na zdjęcia i odcisk dłoni dziecka
Baby Art Ramka na zdjęcia i odcisk dłoni dziecka
Urocza ramka na zdjęcia maluszka z miejscem na odcisk jego dłoni lub stópki. Ramka marki Baby Art jest nie tylko uroczą pamiątką, ale również ciekawą ozdobą pokoju dziecka.
Udostępnij:
Ramki na  zdjęcia to świetny pomysł, aby udekorować pokój, nie tylko malucha. Wreszcie można w piękny i prosty sposób wyeksponować zdjęcia lub inne obrazki, którymi chcielibyście się pochwalić.

Urocza ramka na zdjęcia maluszka z miejscem na odcisk jego dłoni lub stópki marki Baby Art jest nie tylko śliczną pamiątką, ale również ciekawą ozdobą pokoju dziecka.

Najnowszą, klasyczną ramkę do zdjęć można ozdobić w dowolny sposób przyklejając śliczne, jasne fosfo fluorescencyjne gwiazdki. W jednym okienku można wstawić zdjęcie, a w drugim wykonać odbicie rączki lub stópki dziecka. Dodatkowo okienka zabezpieczone są szybką, dzięki czemu odcisk rączki nie zostanie bezpośrednio narażony na promienie słoneczne.  Ramka jest doskonałym dodatkiem do pokoju dziecka. Będzie również orginalnym prezentem, a także wspaniałą pamiątką, która będzie przypominać o pierwszych latach Waszej pociechy.

Wymiar ramki: 31,5 x 2 x 17 cm;

Idealny pomysł na prezent