BabyFehn Mata dla dzieci  kojec Loopy i LottaBabyFehn Mata dla dzieci  kojec Loopy i LottaBabyFehn Mata dla dzieci  kojec Loopy i Lotta
BabyFehn Mata dla dzieci  kojec Loopy i Lotta
BabyFehn Mata dla dzieci  kojec Loopy i Lotta
BabyFehn Mata dla dzieci  kojec Loopy i Lotta
Mata dla dzieci kojec Loopy i Lotta to idealne miejsce do odpoczynku maluszka z zabezpieczającymi, miękkimi poduchami po bokach od firmy BabyFehn.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Mata dla dzieci kojec Loopy i Lotta od firmy BabyFehn w kolorach brązowo żółtych z wizerunkiem uroczej żyrafy to świetny dodatek do łożeczka dziecka. Kojec można również użyć jako matę do zabaw na podłogę, na której dziecko może spędzać przyjemnie czas jednocześnie edukując się poprzez zabawę. Dodatkowo, w kojcu znajdują się odpinane pluszowe, miękkie zabawki. Wśród nich jest lusterko do przeglądania, oraz pierścień wypełniony tęczowymi paciorkami, a także gryzak, który ukoi swędzenie dziecka przy ząbkowaniu. Całość jest w pełni bezpieczna dla najmłodszych.

Wymiary:
60 x 100 cm

Kolor:
brązowy, żółty


Wszystkie maty edukacyjne firmy BabyFehn posiadają certyfikat bezpieczeństwa oraz są łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0 lat.