BabyFehn Mata kojec dla dzieci Lama Maya z kolekcji PeruBabyFehn Mata kojec dla dzieci Lama Maya z kolekcji PeruBabyFehn Mata kojec dla dzieci Lama Maya z kolekcji Peru
BabyFehn Mata kojec dla dzieci Lama Maya z kolekcji Peru
BabyFehn Mata kojec dla dzieci Lama Maya z kolekcji Peru
BabyFehn Mata kojec dla dzieci Lama Maya z kolekcji Peru
Cena:308,00PLN
Ilość szt. :
Gniazdko niemowlęce Lama Maya, będące kojcem i świetnym miejscem do zabawy od firmy BabyFehn stworzone z myślą o najmłodszych.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Miękka, pięknie wyściełana mata dla dzieci kojec Lama Maya, będąca idealnym miejscem dla maluszków do zabawy, odpoczynku, czy snu. Kojec można postawić sam na podłodze lub innym miejscu, ale można także włożyć go do łóżeczka niemowlaka zapewniając mu większy komfort i wygodę. Kojec posiada przyczepione po bokach: gryzak, pluszowe listki z szeleszczącym papierem, bezpieczne lusterko do przeglądania się maluszka, oraz pierścień wypełniony tęczowymi paciorkami. Całość jest wyprodukowana z najwyższą dokładnością przez firmą BabyFehn i do jej produkcji użyto wysokiej jakości materiałów. Kojec posiada mięciutkie poduchy zabezpieczające dziecko przed wypadnięciem z niego.

Wymiary:
60 x 100 cm


Kolor:
beżowy, kremowy

Wszystkie maty edukacyjne firmy BabyFehn posiadają certyfikat bezpieczeństwa oraz są łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0 lat.