BabyFehn Mata edukacyjna AustraliaBabyFehn Mata edukacyjna AustraliaBabyFehn Mata edukacyjna Australia
BabyFehn Mata edukacyjna Australia
BabyFehn Mata edukacyjna Australia
BabyFehn Mata edukacyjna Australia
Cena:388,00PLN
Ilość szt. :
Mata edukacyjna z kolekcji Australia od firmy BabyFehn to sympatyczny miś koala wraz ze swoim przyjacielem mrówkojadem, który zabierze Twoje dziecko w świat wyjątkowej zabawy.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Mata edukacyjna Australia od BabyFehn to świetny pomysł na plac zabaw dla dziecka już od pierwszych dni życia. Maty BabyFehn są stworzone z myślą o najmłodszych. Posiadają mięciutki, przyjemny materiał który jest wysokiej jakości, dzięki czemu będzie służył na długo Twojemu dziecku. Dodatkowo, na łukach nad matą są zawieszone drobne elementy, które zaciekawią maluszka oraz pomogą mu w stymulowaniu umiejętności dotyku, a także w poznawaniu świata. Mały Mrówkojad ma w sobie ukrytą piszczałkę, miś Koala grzechotkę, a stożek dzwoneczki. Wśród elementów jest także grzechotka z kolorowymi koralikami. Wszystkie te małe zabaweczki można odpiąć aby dziecko mogło z nich korzystać w każdym innym miejscu niż tylko na macie.


Wymiary:
105 x 100 x 53 cm

Kolor:
szary/ żółty/ biały


Wszystkie maty edukacyjne firmy BabyFehn posiadają certyfikat bezpieczeństwa oraz są łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0 lat.