Mata edukacyjna w kształcie owieczkiMata edukacyjna w kształcie owieczkiMata edukacyjna w kształcie owieczkiMata edukacyjna w kształcie owieczki
Mata edukacyjna w kształcie owieczki
Mata edukacyjna w kształcie owieczki
Mata edukacyjna w kształcie owieczki
Mata edukacyjna w kształcie owieczki
Cena:358,00PLN
Mata edukacyjna Owieczka to mięciutki i uroczy plac zabaw dla najmłodszych od firmy BabyFehn.
Udostępnij:
Mata edukacyjna w kształcie ślicznej, białej owieczki od firmy BabyFehn, która zachęci dziecko do zabawy, ale także pobudzi do nauki. Mata wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Posiada wygodny i bezpieczny spód, a na łukach zaczepione są mniejsze elementy, które zachęcą dziecko do zabawy i nauki. Wśród nich są między innymi przytulanka owieczka, grzechotka gwiazdka, pluszowy księżyc, gwiazdka która po dotyku paluszkami wydaje z siebie przyjemny dźwięk oraz lusterko w którym dziecko może się przeglądać. Dodatkowo do maty dołączony jest mięciutki obwarzanek do ćwiczeń wzmacniających mięśnie szyi i pleców. Może on służyć również jako poduszka dla maluszka. Całość robi bardzo dobre wrażenie, więc mata będzie również ozdobą pokoju.


Wymiary:
90 x 75 x 53 cm

Kolor:
biały, beżowy


Wszystkie maty edukacyjne firmy BabyFehn posiadają certyfikat bezpieczeństwa oraz są łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0 lat.