BabyFehn Mata edukacyjna z poduchami Śpiący las
BabyFehn Mata edukacyjna poduchy Śpiący las
 Kolorowa Mata edukacyjna z poduchami Śpiący las
BabyFehn Mata edukacyjna
Cena promocyjna: 388.00PLN 338.00PLN
Ilość szt. :
Mata edukacyjna Śpiący las z mięciutkimi poduchami na podłożu od firmy BabyFehn to wspaniałe uzupełnienie do pokoiku dziecięcego, dające dziecku mnóstwo radości i wrażeń.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
8,90 zł
Udostępnij:
Mata edukacyjna dla dzieci Śpiący las od BabyFehn z kolorowej kolekcji o tej amej nazwie to piękny element do zabawy. Mata może pełnić funkcję placu zabaw dla dziecka. Jest kolorowa i skradnie serce każdego maluszka. Dodatkowo, nad matą zawieszone są ruchome elementy, które dzięki swoim wyjątkowym funkcjom zainteresują i zajmą dziecko. Między innymi, elementami wiszącymi są sowa, domek, misio, które po dotknięciu lub potrząśnięciu wydają z siebie dźwięki, grzechoczą lub szeleszczą. Jest też lusterko, w którym dziecko może się przeglądać jednocześnie rozwijając swoje umiejętności poznawcze. Wszystkie elementy można zdjąć z maty, aby zabrać je ze sobą na spacer lub w podróż.


Wymiary:
85x85x53 cm


Kolor:
kolorowy


Wszystkie maty edukacyjne firmy BabyFehn posiadają certyfikat bezpieczeństwa oraz są łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0 lat.