Bajo Kręgle z torbąBajo Kręgle z torbąBajo Kręgle z torbą
Bajo Kręgle z torbą
Bajo Kręgle z torbą
Bajo Kręgle z torbą
Cena:138,00PLN
Zabawa w kręgle jesta znana od wielu pokoleń i lubiana przez wszystkie dzieci. Oryginalne kręgle marki Bajo sprawią wiele radości całej rodzinie.
Udostępnij:

Zabawa w kręgle jest znana od wielu pokoleń i lubiana przez wszystkie dzieci. Oryginalne kręgle marki Bajo sprawią wiele radości całej rodzinie.

Tradycyjna zabawka w mniej tradycyjnej formie - 6 drewnianych klocków z różnymi grymasami na "twarzach" musi zostać przewrócona po uderzeniu ich kulą. Zabawka zapakowana w praktyczną płócienną torbę z przegródkami, która idealnie nadaje się do przechowywania zabawki oraz przenoszenia jej z miejsca na miejsce. Zabawka w Kręgle rozwija koordynację ruchową oraz oraz ogólną sprawność dzieci.


Wymiary: 15 cm
Zestaw zawiera: 6 klocków kręgli oraz 2 kule  
Zabawka dla dzieci pow. 3 roku życia


Bajo to polska marka znana zwłaszcza wśród tych rodziców, którzy stawiają na wysoką jakość rodzimych producentów, ale przede wszystkim poszukują zabawek o wyjątkowym designie. Zabawki Bajo charakteryzują się oryginalnością oraz fantastyczną estetyka produktów. Zabawki Bajo to produkty dla dzieci w każdym wieku. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz bezpiecznym materiałom i farbom, zabawki Bajo są idealne nawet dla najmłodszych dzieci. Piękny design sprawia, że będą cieszyć oko przez długie lata.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: