Bajo Liczydło ptaszki
Cena:78,00PLN
Kolorowe liczydło dla najmłodszych dzieci pomoże Twojemu maluchowi stawiać pierwsze kroki w świecie liczb. Liczydło z ptaszkami marki Bajo będzie dla niego super zabawką edukacyjną .
Udostępnij:
Kolorowe liczydło dla najmłodszych dzieci pomoże Twojemu maluchowi stawiać pierwsze kroki w świecie liczb. Liczydło z ptaszkami marki Bajo będzie dla niego super zabawką edukacyjną. Liczydło jest wykonane z najwyższej jakości drewna, jest bardzo kolorowe i ładne. Każdy ptaszek i każde ziarenko jest innego koloru. Urocze ptaszki będą zachęcać dzieci do nauki dodawania i odejmowania.

Fantastyczna, bezpieczna drewniana zabawka dla Twojego dziecka.

Zabawka zapakowana zostala w bardzo ładne tekturowe pudełko, dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent.


Wymiary: 25 x 9 x 12 cm

Bajo to polska marka znana zwłaszcza wśród tych rodziców, którzy stawiają na wysoką jakość rodzimych producentów, ale przede wszystkim poszukują zabawek o wyjątkowym designie. Zabawki Bajo charakteryzują się oryginalnością oraz fantastyczną estetyka produktów. Zabawki Bajo to produkty dla dzieci w każdym wieku. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz bezpiecznym materiałom i farbom, zabawki Bajo są idealne nawet dla najmłodszych dzieci. Piękny design sprawia, że będą cieszyć oko przez długie lata.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: