Bajo Piramida na kołachBajo Piramida na kołach
Bajo Piramida na kołach
Bajo Piramida na kołach
Fantastyczna drewniana piramida do układania marki Bajo będzie cieszyć oko dorosłych, a dla maluchów będzie super zabawką edukacyjną .
Udostępnij:
Fantastyczna drewniana zabawka edukacyjna dla dzieci w różnym wieku. Maluchy będą mogły rozwijac motorykę oraz z wielkim zapałem wędrować ciągnąc zabawkę na sznureczku, a przedszkolaki i  pierwszoklasiści zrobią pozytek z zabawki uzywając jej do nauki dodawania i odejmowania dokładając i ściągając różnobarwne krążki z patyczków. Ilość kolorowych krążków odpowiada cyfrze nad którą się znajduje. Piramida posiada kólka, dzięki którym jest łatwa do ciągnięcia. Bardzo estetyczna zabawka w naturalnej kolorystyce, w róznych odcieniach drewna.

Fantastyczna, bezpieczna drewniana zabawka i super dekoracja pokoju. Zabawka wykonana została z drewna bukowego i jest całkowicie ekologiczna.


Zabawka zapakowana zostala w bardzo ładne tekturowe pudełko, dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent.


Wymiary: 36 x 11x 19 cm

Bajo to polska marka znana zwłaszcza wśród tych rodziców, którzy stawiają na wysoką jakość rodzimych producentów, ale przede wszystkim poszukują zabawek o wyjątkowym designie. Zabawki Bajo charakteryzują się oryginalnością oraz fantastyczną estetyka produktów. Zabawki Bajo to produkty dla dzieci w każdym wieku. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz bezpiecznym materiałom i farbom, zabawki Bajo są idealne nawet dla najmłodszych dzieci. Piękny design sprawia, że będą cieszyć oko przez długie lata.