Cena promocyjna: 88.00PLN 78.00PLN
Ilość szt. :
Piękna i estetyczna układanka z klocków marki Bajo z pięknymi ilustracjami przedstawiającymi wieże to mądra i piękna zabawka dla maluchów i przedszkolaków.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:

Piękna i estetyczna układanka z klocków marki Bajo z pięknymi ilustracjami przedstawiającymi wieże to mądra i piękna zabawka dla maluchów i przedszkolaków. Układanka rozbudzi dziecięcą wyobraźnię, a także będzie trenować spostrzegawczość malucha oraz kształtować poczucie estetyki malucha. Zabawka z pewnością będzie cieszyć wszystkie dzieci.
Klocki są bardzo dekoracyjne - będą oryginalną ozdobą pokoju dziecka.


Zestaw składa się z 3 drewnianych klocków.Bajo to polska marka znana zwłaszcza wśród tych rodziców, którzy stawiają na wysoką jakość rodzimych producentów, ale przede wszystkim poszukują zabawek o wyjątkowym designie. Zabawki Bajo charakteryzują się oryginalnością oraz fantastyczną estetyka produktów. Zabawki Bajo to produkty dla dzieci w każdym wieku. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz bezpiecznym materiałom i farbom, zabawki Bajo są idealne nawet dla najmłodszych dzieci. Piękny design sprawia, że będą cieszyć oko przez długie lata.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: