Bajo Układanka klocki Czerwony KapturekBajo Układanka klocki Czerwony Kapturek
Bajo Układanka klocki Czerwony Kapturek
Bajo Układanka klocki Czerwony Kapturek
Cena:88,00PLN
Piękna i estetyczna układanka z klocków marki Bajo z pięknymi ilustracjami przedstawiającymi postacie z bajki o Czerwonym Kapturku to mądra i piękna zabawka dla maluchów i przedszkolaków.
Udostępnij:

Piękna i estetyczna układanka z klocków marki Bajo z pięknymi ilustracjami przedstawiającymi postacie z bajki o Czerwonym Kapturku to mądra i piękna zabawka dla maluchów i przedszkolaków. Układanka rozbudzi dziecięcą wyobraźnię, a także będzie trenować spostrzegawczość malucha oraz kształtować poczucie estetyki. Zabawka z pewnością będzie cieszyć wszystkie dzieci.
Układanka jest bardzo dekoracyjna i będzie ozdobą każdego pokoju dziecka.


Zestaw składa się z 3 drewnianych klocków.Bajo to polska marka znana zwłaszcza wśród tych rodziców, którzy stawiają na wysoką jakość rodzimych producentów, ale przede wszystkim poszukują zabawek o wyjątkowym designie. Zabawki Bajo charakteryzują się oryginalnością oraz fantastyczną estetyka produktów. Zabawki Bajo to produkty dla dzieci w każdym wieku. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz bezpiecznym materiałom i farbom, zabawki Bajo są idealne nawet dla najmłodszych dzieci. Piękny design sprawia, że będą cieszyć oko przez długie lata.