Zielony rowerek biegowy FIRST GO! marki Banwood to komfortowy rowerek dla najmłodszych w pięknej stylistyce lat 50-tych.
Udostępnij:
Stylowy rowerek biegowy FIRST GO! marki Banwood to rowerek, który mimo braku pedałów pozwala dziecku na szybkie przemieszczanie się przy pomocy własnych nóg. Konieczność odpychania się powoduje, że dziecko nabywa umiejętność utrzymywania równowagi, która pomoże mu w nauce jazdy na tradycyjnym rowerze. Estetyczna i wygodna konstrukcja rowerka zapewnia komfort jazdy.

Rowerek FIRST GO! posiada regulację wysokości, skrętną kierownicę oraz duże gumowe koła, przez co jest wygodny i posłuży dziecku przez kilka sezonów, a później z pewnością posłuży także innemu, młodszemu dziecku. Rama rowerka jest odpowiednio wyważona przez co łatwo dziecku utrzymać równowagę.

Charakterystyczne dla rowerków FIRST GO! są wiklinowe koszyczki na kierownicy oraz brązowe rączki kierownicy i siodełko ze skóry ekologicznej, którą będzie łatwo utrzymać w czystości. Bardzom ładnie prezentuje sie także klasyczny dzwonek.


Specyfikacja:

- profilowana rama z metalu dostępna w 6 kolorach: vanilla, navy, pink, white, green, red
- siodełko o regulowanej wysokości od 37cm do 44cm
- kierownica o regulowanej wysokości od 50 do 59 cm
- wiklinowy koszyk o wymiarach 24x14x19 cm
- klasyczny dzwonek
- duże 12 calowe pompowane koła
- komfortowe siodełko ze skóry ekologicznej
- certyfikaty UEWymiary:

długość: 65 cm
szerokość: 20 cm
wysokość: 41 cm
waga: 4,5 kg
wysokość siodełka:  od 37cm do 44cm


Kolor: zielony


Rowerek biegowy FIRST GO! przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.