Bellamy Komoda Cutie&ClassyBellamy Komoda Cutie&ClassyBellamy Komoda Cutie&ClassyBellamy Komoda Cutie&ClassyBellamy Komoda Cutie&ClassyBellamy Komoda Cutie&ClassyBellamy Komoda Cutie&ClassyBellamy Komoda Cutie&Classy
Bellamy Komoda Cutie&Classy
Bellamy Komoda Cutie&Classy
Bellamy Komoda Cutie&Classy
Bellamy Komoda Cutie&Classy
Bellamy Komoda Cutie&Classy
Bellamy Komoda Cutie&Classy
Bellamy Komoda Cutie&Classy
Bellamy Komoda Cutie&Classy
Cena:989,00PLN
Komoda Cutie&Classy marki Bellamy łączy elegancki, subtelny design z funkcjonalnością i wygodą użytkowania.
Udostępnij:

Komoda Bellamy jest jednym z elementów eleganckiej i subtelnej kolekcji Cutie&Classy. Biała komoda umieszczona na lekkich nóżkach, wyposażona w wygodne duże uchwyty jest utrzymana w uniwersalnej stylistyce, czerpiącej ze stylu skadynawskego.

Komoda Cutie&Classy została wykonana w całości z drewna sosnowego, lakierowanego na stylowy biały kolor z matowym wykończeniem i jest nieodzownym meblem w każdym pokoju dziecięcym.

Niezwykle praktyczna komoda Bellamy wyposażona została w 3 pojemne szuflady z funkcją samodomyku, umieszczone na wysokiej jakości prowadnicach Hafele, co zapewnia bezpieczeństwo dziecku oraz wysoki komfort użytkowania. 

Kolekcję Cutie&Classy charakteryzuje klasyczny, lekki i elegancki design, a dzięki użyciu drewna sosnowego powierzchnia mebli posiada delikatną, wyczuwalną strukturę wynikającą z charakterystyki drewna. 

Komoda jest przystosowana do zamontowania na niej przewijaka z tej samej kolekcji, dostępnego w oddzielnej ofercie, który nie pozostawi na niej śladów montażowych.

Materiał:
drewno sosnowe (pochodzące z polskich lasów) lakierowane na biało

Wymiary komody:
szerokość: 92 cm
wysokość: 87 cm
głębokość: 51,5 cm

Meble z kolekcjii Cutie&Classy są malowane bezpiecznym dla dzieci lakierem, który jest odporny na zarysowania i zabezpiecza powierzchnię przed żółknięciem.
 
Komoda do samodzielnego montażu.