Bellamy Komoda Fino  Bellamy Komoda Fino  Bellamy Komoda Fino
Bellamy Komoda Fino
Bellamy Komoda Fino
Bellamy Komoda Fino
Funkcjonalna komoda Fino o doskonałym designie marki Bellamy to niezbędny element każdego pokoju dla maluszka.
Udostępnij:

Komoda Bellamy to jeden z elementów nowoczesnej i stylowej kolekcji Fino. Biała komoda posiada prostą, lekko zdobioną formę z ozdobnym, delikatnie zokrąglonym wykończeniem.

Funkcjonalna i pojemna komoda Fino z 3 szufladmi zapewni wygodne miejsce do przechowywania, niezbędne w każdym pokoju dziecięcym. Komoda posiada ciche prowadnice oraz system samodomykania szuflad, co zwiększa komfort użytkowania.

Ponieważ jest to komoda pod przewijak, można do niej dokupić w oddzielnej ofercie drewniany przewijak, zmieniając ją w praktyczne miejsce do pielęgnacji maluszka.

Meble Fino to kolekcja z delikatnymi frezami i stylowymi zaokrągleniami, całość wygląda naturalnie, lekko i nowocześnie.  Geometryczna forma mebliprzełamana została subtelnymi zdobieniami. Kolekcja została wyróżniona w branży meblarskiej, została laureatem prestiżowego konkursu Diament Meblarstwa.

Materiał:
lakierowana płyta MDF
płyta meblowa - korpus oraz wnętrza szuflad

Wymiary komody:
szerokość: 100,5cm
wysokość: 103,1 cm
głębokość: 54, cm

Meble z kolekcji Fino malowane są farbą bezpieczną dla dzieci, która nie wydziela żadnych szkodliwych substancji i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Zostały sprawdzone także pod względem emisji, by był zdrowym elementem pokoju dziecięcego.

Komoda Fino jest do samodzielnego montażu.


Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: