Bellamy Komoda SimpleBellamy Komoda SimpleBellamy Komoda SimpleBellamy Komoda SimpleBellamy Komoda SimpleBellamy Komoda SimpleBellamy Komoda Simple
Bellamy Komoda Simple
Bellamy Komoda Simple
Bellamy Komoda Simple
Bellamy Komoda Simple
Bellamy Komoda Simple
Bellamy Komoda Simple
Bellamy Komoda Simple
Cena:778,00PLN
Komoda Simple marki Bellamy ma nowoczesny i elegancki design, który pozwoli stworzyć ciekawą arnżację pokoju dziecka.
Udostępnij:

Komoda Bellamy z kolekcji Simple posiada nowoczesne wzornictwo, bazujące na połączeniu dwóch kolorów - delikatnej śmietanki oraz dębu. Prosta, minimalistyczna forma komody umiejscowionej na zgrabnych nóżkach oraz wykończenie drewnem dębowym sprawia, że prezentuje się naprawdę doskonale i elegancko. Na szufladach znajują się geomeryczne frezy, nadając meblowi jeszcze bardziej nowoczesnego oraz stylowego wyglądu.

Komoda jest praktycznym meblem, posiada 3 pojemne szuflady z systemem samodomyku i jest niezwykle przydatnym elementem wyposażenia pokoju dzieci bez względu na wiek. Ciche prowadnice na których znajdują się szulady zapewniają duży komfort użytkowania.

Kolekcja mebli Simple za nowoczesny oraz znakomity design otrzymała statuetkę Diament Meblarstwa.

Komodę możemy uzupełnić o przewijak, który jest dostępny w oddzielnej ofercie, zmieniając ją w funkcjonalne miejsce do pielęgnacji maluszka.

Materiał:
płyta MDF fornirowana naturalną okleiną dębową
płyta MDF malowana na kolor śmietankowy
płyta meblowa

Wymiary komody:
szerokość: 80 cm
wysokość: 86 cm
głębokość: 53 cm

Meble z kolekcji Simple malowane są farbami posiadającymi niezbędne certyfikaty i bezpiecnymi dla dzieci. Zostały sprawdzone także pod względem emisji, by był zdrowym elementem pokoju dziecięcego.

Komoda jest do samodzielnego montażu.