Nowoczesne łóżeczko niemowlęce z tapczanikiem Hoppa marki Bellamy to piękny i praktyczny mebel, o prostej nowoczesnej linii i praktycznym zastosowaniu.
Dostawa
1-6 tygodni
Dostępność
jest
Koszt transportu
100 zł
Udostępnij:

Łóżeczko niemowlęce z tapczanikiem Hoppa marki Bellamy jest częścią bardzo nowoczesnej kolekcji mebli dla dzieci, która charakteryzuje się wspaniałym designem. Piękne połączenie białego MDF-u i sklejki dębowej oraz prosta i minimalistyczna forma sprawiają, że łóżeczko prezentuje się elegancko i bardzo współcześnie.

Dodatkowym atutem jest fakt, że można je zamontować w taki sposób, aby zamiast łóżeczka dziecięcego powstał niewielki tapczanik, na którym będzie wygodnie spać chodzącemu już maluchowi. 


Podstawa materaca może być umieszczona na trzech różnych wysokościach (na wysokości 24/ 39/ 59 cm). Łóżeczko posiada również 2 barierki ochronne, dzięki czemu maluch może bezpiecznie spać na tapczaniku, bez obawy, że wypadnie z niego podczas snu.

Łóżeczko Hoppa może dodatkowo zostać wyposażone  w pojemną szufladę na kółeczkach (oddzielna pozycja w sklepie)


Cena łóżeczka nie obejmuje materaca ani szuflady na pościel.


Do łóżeczka pasuje materac o wymiarach 60x120 cm.


Wymiary:

Wymiary łóżeczka:

długość: 123,2 cm
wysokość: 85,5 cm 
wysokość tapczanika: 56,5 cm
szerokość: 63,5 cm


Wymiary tapczanika:

długość: 123,2 cm
wysokość: 56,5 cm
szerokość: 63,6 cm
wysokość nóżek od podłogi do krawędzi łóżka: 17 cm
długość barierki: 63,6 cm
wysokość barierki: 14,5 cm


Materiał:

przyczółki, przednia i tylna rama: płyta MDF lakierowana na biało bezpieczną dla dzieci farbą 
leżysko + nóżki: sklejka bukowa
Łóżeczko Hoppa przeznaczone jest dla dzieci do ok. 3 roku życia.


Brak możliwości wysyłki pobraniowej.Meble z kolekcji Hoppa malowane są farbą bezpieczną dla dzieci, która nie wydziela żadnych szkodliwych substancji i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.


Łóżeczko dziecięce do samodzielnego montażu. Łóżeczko Hoppa jest dostępne także w większej wersji , którą również możemy zmienić w tapczanik.