Bellamy Łóżko dziecięce Fino 90x200 cm
Bellamy Łóżko dziecięce Fino 90x200 cm
Bellamy Łóżko dziecięce Fino 90x200 cm
Bellamy Łóżko dziecięce Fino 90x200 cm
Wygodne i solidne łóżko dziecięce Bellamy pochodzi z delikatnej i nowoczesnej kollekcji mebli Fino.
Udostępnij:
Łóżko Bellamy pochodzi z kolekcji Fino, która charakteryzuje się nowoczesnym i stylowym designem. Białe łóżko zdobią delikatne i proste frezy oraz zaokrąglone wykończenia co daje subtelny i dekoracyjny efekt wizualny.

Wygodne i solidne łóżko to niezbędny element wyposażenia każdego pokoju dziecięcego. Łóżko Fino spełnia te wymogi doskonale. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi łóżka posłuży ono dziecku dłużej, sprawdzając się również w pokoju młodzieżowym.

Łóżko świetnie komponuje się z pozostałymi meblami z kolekcji Fino, ale znakomicie będzie prezentować się także jako samodzielny mebel.

Do łóżka Fino można dokupić funkcjonalną szufladę, kóra posłuży jako pojemnik do przechowywania lub jako dodatkowe miejsce do spania po uzupełnieniu jej materacem. Szuflada dostępna jest w oddzielnej ofercie sklepu.

Cena łóżka nie obejmuje materaca.

Do łóżka pasuje materac o wymiarach 90x200 cm

Materiał:
lakierowana na biało płyta MDF, płyta meblowa, drewno 

Wymiary łóżka:
wysokość: 70 cm
szerokość: 97 cm
długość: 203 cm

Stelaż pod materac na wyposażeniu.

Łóżko do samodzielnego montażu.

Meble Fino malowane są farbą bezpieczną dla dzieci, która nie wydziela żadnych szkodliwych substancji i posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dodatkowo są testowane pod względem emisji, aby mieć pewność, że pomalowany mebel nie zaszkodzi zdrowiu dzieci.