Bellamy Łóżko dziecięce z szufladą Simple 80x200 cm
Bellamy Łóżko dziecięce z szufladą Simple 80x200 cm
Bellamy Łóżko dziecięce z szufladą Simple 80x200 cm
Bellamy Łóżko dziecięce z szufladą Simple 80x200 cm
Cena:1348.00PLN
Pochodzące z nowoczesnej kolekcji Simple marki Bellamy łóżko dziecięce wciągu dnia posłuży za sofę a w nocy jako komfortowe miejsce do spania.
Udostępnij:
Łóżko Bellamy pochodzi z nowoczesnej kolekcji Simple bazującej na stylowym połączeniu delikatnego koloru śmietankowego oraz naturalnego dębu. Łóżko ma prostą i jednocześnie ciekawą fomę nawiązującą do modnej obecnie w wystroju wnętrz, minimlistycznej stylistyki.

Wygodna i solidna konstrukcja łóżka Simple zapewni niezbędne w każdym pokoju dziecięcym komfortowe miejsce do spania. Łóżko dzięki wysokim ściankom bocznym w ciągu dnia może pełnić funkcje sofy będąc wygodnym miejscem do siedzenia i odpoczynku. Łóżko Simple uzupełnia szuflada na kółkach, posiadająca zamiast tradycyjnych uchwytów niewidoczne wycięcia, które są wygodne w użytkowaniu.

Szuflada, w którą jest wyposażone łóżko Simple przyda się z pewnością jako pojemne miejsce do przechowywania lub dodatkowe miejsce do spania po uzupełnieniu jej mteracem. Uniwersalny rozmiar łóżka Simple sprawia, że sprawdzi się ono również w pokoju młodzieżowym.


Cena łóżka nie obejmuje materaca.

Do łóżka oraz do szuflady pasuje materac o wymiarach 90x200 cm

Materiał:
płyta MDF malowana na kolor śmietankowy
drewno dębowe

Wymiary łóżka:
wysokość: 88 cm
szerokość: 85 cm
długość: 206,6 cm

Łóżko do samodzielnego montażu.

Meble Simple zostały pomalowane farbą bezpieczną dla dzieci, nie wydzielającą żadnych szkodliwych substancji i posiadającą wszystkie wymagane certyfikaty. Dodatkowo farby są testowane pod względem emisji, aby mieć pewność, że pomalowany mebel nie zaszkodzi zdrowiu dzieci.