Cena promocyjna:255,00PLN 238,00PLN
Ilość kg. :
Śliczna półeczka z kolekcji Ines elegant white marki Bellamy to mebel uniwersalny, który sprawdzi się w każdym pokoju dziecięcym.
Dostawa
1-6 tygodni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:

Biała półka z ścienna z wieszakami jast jednym z elementów pięknej i ponadczasowej kolekcji Ines elegant white marki Bellamy.

Urocza półeczka będzie znakomitym uzupełnieniem wyposażenia każdego dziecięcego pokoju. Połączenie półki z wieszaczkami sprawia, że posłuży ona nie tylko do przechowywania książeczek lub zabawek, ale także rzeczy wiszących jak garderoba, torebki czy inne dziecięce drobiazgi.

Półka posiada na tyle prostą i uniwersalną formę, że możemy wykorzystać ją samodzielnie albo wraz z pozostałymi meblami z kolekcji Ines elegant white, tworząc elegancko i pięknie urządzony pokój dla dziecka. 


Materiał:
płyta MDF lakierowana na kolor biały, płyta wiórowa

Wymiary:
szerokość: 77 cm
wysokość: 40 cm
głębokość: 22,5 cm

Meble z kolekcjii Ines elegant white zostały pomalowane certyfikowaną , bezpieczną dla dzieci farbą, która jest przetestowana pod kątem emisji substancji szkodliwych. Doskonałej jakości włoska farba ma funkcję utwardzania, dzięki czemu  powierzchnia mebli jest odporna na uszkodzenia chemiczne oraz mechaniczne. Farba pozostawia idealnie gładką powłokę tzw. zamkniętoporową, tworząc delikatnie satynowe wykończenie. 

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: