Cena promocyjna:295,00PLN 278,00PLN
Ilość kg. :
Półka ścienna Marylou ze srebrnymi wieszakami to praktyczny i uroczy dodatek marki Bellamy pasujący do pokoi dzieci w każdym wieku.
Dostawa
1-3 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:

Urocza biała półka ścienna Marylou marki Bellamy pochodzi z niezwykle stylowej kolekcji mebli, która ozdobiona została uroczymi srebrnymi gałkami.
Półka ścienna posłuży do przechowywania lub ekspozycji książek, zabawek lub innych drobiazgów drobiazgów dziecka. Kołki do wieszania to bardzo praktyczny element półeczki przydatny do powieszenia ubrań i innych rzeczy, które wygodnie jest przechowywać właśnie w takiej formie.

Półeczka świetnie uzupełni pokój wyposażony meblami z kolekcji Marylou, ale dzięki uniwersalnej i prostej formie sprawdzi się w każdym pokoju, również w kuchni.


Materiał:
wysokiej jakości płyta MDF+ płyta meblowa

Wymiary:

szerokość: 69
głębokość: 17,5
wysokość: 20,6


Meble z kolekcji Marylou malowane są farbą bezpieczną dla dzieci, która nie wydziela żadnych szkodliwych substancji i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Zostały sprawdzone także pod względem emisji, by był zdrowym elementem pokoju dziecięcego. Farba nie żółknie oraz nie odpryskuje.

Półka do samodzielnego montażu.