Bellamy Regał na książki FinoBellamy Regał na książki FinoBellamy Regał na książki FinoBellamy Regał na książki FinoBellamy Regał na książki FinoBellamy Regał na książki Fino
Bellamy Regał na książki Fino
Bellamy Regał na książki Fino
Bellamy Regał na książki Fino
Bellamy Regał na książki Fino
Bellamy Regał na książki Fino
Bellamy Regał na książki Fino
Cena:989,00PLN
Regał z kolekcji Fino to propozycja funkcjonalnego mebla do pokoju dziecięcego ze wspaniałym, nowoczesnym designem.
Udostępnij:
Regał Fino marki Bellamy to piękny i funkcjonalny mebel, który będzie idealnym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego.

Regał ten jest w modnym białym kolorze co wraz z delikatnymi zdobieniami sprawia, że wygląda bardzo naturalnie i lekko. Zaokrąglenia oraz otwarte boki regału nadają mu bardzo ciekawego charakteru i niezwykłego stylu.

Proponowany regał jest bardzo pojemny, a dzięki połączeniu 3 półek oraz 2 szuflad umożliwi przechowywanie różnego rodzaju rzeczy dla dziecka.

Regał Fino jest niezwykle praktyczny i bezpieczny, posiada półki z zabezpieczeniem przed wypadaniem oraz szuflady na cichych prowadnicach z funkcją samodomykania.

Z pomocą pozostałych mebli z kolekcji Fino możemy stworzyć subtelny i nowoczesny wystrój pokoju dziecięcego.

Wymiary:
szerokość 97 cm
wysokość  179,6 cm
głębokość 40,2

Materiał:
wysokiej jakości płyta MDF lakierowana na kolor biały
płyta meblowa - boki i wnętrza szuflad

Meble Fino malowane są farbą bezpieczną dla dzieci, która nie wydziela żadnych szkodliwych substancji i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i testowane sa pod względem emisji, by były bezpieczne dla najmłodszych.

Regał jest meblem do samodzielnego montażu.