Bellamy Regał na książki Ines elegant white
Bellamy Regał na książki Ines elegant white
Bellamy Regał na książki Ines elegant white
Bellamy Regał na książki Ines elegant white
Cena promocyjna: 1045.00PLN 1028.00PLN
Ilość szt. :
Regał na książki z ponadczasowej kolekcji mebli Ines elegant white to jest pieknym i funkcjonalnym meblem, który sprawdzi się w pokojach dzieci w różnym wieku.
Dostawa
1-5 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
75 zł
Udostępnij:
Piękny regał na kasiążki pochodzi z eleganckiej kolekcji mebli Ines elegant white renomowanej marki Bellamy.

Regał posiada solidną i stabilną konstrukcję znajdującą się na niewielkim podwyższeniu z nóżkami. Pomalowany został farbą w kolorze delikatnej bieli. Regał, tak jak pozostałe meble z kolekcji Ines elegant white, posiada zdobienia w postaci delikatnych frezów oraz charakterystyczny kształt. Utrzymany jest w stylistyce inspirowanej stylem klasycznym.

Proponowany regał Bellamy oprócz walorów esetycznym jest praktycznym meblem, który sprawdzi się w pokoju dzieci w różnym wieku, dzięki pojemnym półkom, pomieści kasiążki, zabawki lub akcesoria dziecięce.

Regał posiada 5 półek, w tym 3 z regulacją wysokości, które są zabezpieczone przed wypadaniem, co sprawia, że jest to mebel bezpieczny dla dzieci. 


Wymiary:
szerokość 80 cm
wysokość  180 cm
głębokość 44 cm

Materiał:
płyta MDF, płyta meblowa lakierowane na kolor biały

Meble z kolekcjii Ines elegant white malowane są certyfikowaną , bezpieczną dla dzieci farbą, która została przetestowana pod kątem emisji substancji szkodliwych.Doskonałej jakości farba włoskiego producenta utwardza się co sprawia, że powierzchnia mebli jest odporna na uszkodzenia chemiczne oraz mechaniczne. Farba tworzy idealnie gładką powłokę tzw. zamkniętoporową, tworząc delikatnie satynowe wykończenie. 

Regał jest meblem do samodzielnego montażu.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: