Bellamy Regał na książki SimpleDarmowa dostawa
Bellamy Regał na książki Simple
Bellamy Regał na książki Simple
Bellamy Regał na książki Simple
Bellamy Regał na książki Simple
Cena:768.00PLN
Regał z kolekcji Simple marki Bellamy łączy funkcjonaność i wspaniały, nietuzinkowy design zgodny z najnowszymi trendami wnętrzarskimi.
Udostępnij:
Fantastyczny regał Simple marki Bellamy to mebel z dynamicznym i nowoczesnym designem. Regał będzie funkcjonalym i niezbędnym elementem wyposażenia. Pozwoli na przechowywanie książek lub zabawek, sprawdzi się w pokojach dzieci bez względu na wiek.

Regał Simple ma niezwykle ciekawą formę, gdzie półki są przedzielone wstawkami z drewna. Umieszczony jest na lekkich nogach, jego boki są otwarte, całość tworzy ciekawy i niebanalny efekt wizualny.
Półki w regale posiadają zabezpieczenie przed wypadaniem, a cały mebel zabezpieczenie przed przewróceniem, dzięki temu jest bezpieczny w użytkowaniu.

Kolekcja mebli Simple bazuje na stylowym połączeniu koloru śmietankowego z drewnem dębowym, charakteryzuje ją znakomity, nowoczesny design. Meble Simple zostały docenione w branży otrzymując nagrodę Diament Meblarstwa.

Wymiary:
szerokość 85 cm
wysokość  160,4 cm
głębokość 35 cm

Materiał:
płyta MDF fornirowana naturalną okleiną dębowąoraz malowaną na kolor śmietankowy
płyta meblowa

Meble malowane są farbą bezpieczną dla dzieci, która nie wydziela żadnych szkodliwych substancji i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i testowane sa pod względem emisji, by były bezpieczne dla najmłodszych.

Regał Simple marki Bellamy jest meblem do samodzielnego montażu.