Bellamy Szafa dwudrzwiowa Good Night by Anna MuchaBellamy Szafa dwudrzwiowa Good Night by Anna MuchaBellamy Szafa dwudrzwiowa Good Night by Anna Mucha
Bellamy Szafa dwudrzwiowa Good Night by Anna Mucha
Bellamy Szafa dwudrzwiowa Good Night by Anna Mucha
Bellamy Szafa dwudrzwiowa Good Night by Anna Mucha
Szafa Good Night Bellamy by Anna Mucha w pięknym klasycznym stylu to propozycja na wyposażenie eleganckiego oraz niepowtarzalnego pokoju dziecęcego.
Udostępnij:
Biała szafa Bellamy pochodzi z wyszukanej kolekcji Good Night by Anna Mucha, którą stworzyła współpracując z marką Anna Mucha.

Dwudrzwiowa szafa pomimo swego rozmiaru prezentuje się niezwykle subtelnie i zgrabnie, dzięki delikatnym ozdobom takim jak ręcznie rzeźbione nóżki. Cała kolekcja Good Night by Anna Mucha jest bardzo elegancka i utrzymana w klasycznej stylistyce inspirowanej stylem art deco. 

Szafa Bellamy z tej kolekcji jest dwudrzwiowa i uzupełniona o szufladę. Jest pojemna i praktyczna. Drzwi szafy wraz z szufladą wyposażone zostały w system „ push to open ” czyli „ naciśnij by otworzyć ”, a także w doskonałej jakości prowadnice Haffele. Szafa jest dwukomorowa, po jednej stronie posiada 3 półki, po drugiej stronie 1 półkę, a pod nią drążek do wieszania ubrań.


Wymiary:
- szerokość 95 cm
- wysokość 180 cm
- głębokość 50 cm
- wysokość nóżek 20 cm

Materiał:
- płyta MDF (elementy zewnętrzne)
- płyta wiórowa (elementy wewnętrzne)
- drewno ( frontowe krawędzie, nóżki, półokrągłe wykończenia)

Szafa pomalowana jest farbą wysokiej jakości, która jest bardzo odporna na uszkodzenia oraz bezpieczna dla dzieci.

Szafa do samodzielnego montażu.