Bellamy Szafa dwudrzwiowa Ines elegant white
Bellamy Szafa dwudrzwiowa Ines elegant white
Bellamy Szafa dwudrzwiowa Ines elegant white
Bellamy Szafa dwudrzwiowa Ines elegant white
Bellamy Szafa dwudrzwiowa Ines elegant white
Cena promocyjna: 1495.00PLN 1448.00PLN
Ilość szt. :
Dwudrzwiowa szafa Ines elegant white to połączenie pięknej i estetycznej formy wraz z funkcjonalnym wnętrzem.
Dostawa
1-5 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
100 zł
Udostępnij:
Szafa dwudrzwiowa z kolekcji Ines elegant white marki Bellamy posiada charakterystyczną i elegancką formę inspirowaną stylem klasycznym.

Zdobienia w postaci pięknych frezów, uzupełnione ręcznie wykonanymi, porcelanowymi uchwytami sprawiają, że szafa prezentuje się doskonale.

Szafa Ines elegant white posiada przemyślane funkcjonalne wnętrze z jedną większą półką na górze oraz pięcioma mniejszymi, a także komorę z drążkiem na rzeczy wiszące. Całość uzupełniona została o praktyczną szufladę z cichymi prowadnicami oraz systemem samodomykającym. 

Delikatny odcień bieli oraz stylistyka szafy sprawiają że jest to mebel ponadczasowy, który samodzielnie lub z pozostałymi meblami z kolekcji pozwoli stworzyć wyszukane wnętrze pokoju dziecięcego. 


Wymiary:
szerokość 102 cm
wysokość 180 cm
głębokość 51 cm


Materiał:
płyta MDF, płyta meblowa lakierowane na kolor biały (ivory)

Meble z kolekcjii Ines elegant white pomalowane zostały przy uzyciu certyfikowanej , bezpiecznej dla dzieci farby, która została przetestowana pod kątem emisji substancji szkodliwych.Znakomitej jakości farba włoskiego producenta ma funkcję utwardzania się co sprawia, że powierzchnia mebli jest odporna na uszkodzenia chemiczne oraz mechaniczne. Farba tworzy doskonale gładką powłokę tzw. zamkniętoporową, z delikatniym satynowym wykończeniem. 

Szafa do samodzielnego montażu.