Bellamy Szafa trzydrzwiowa Ines elegant white
Bellamy Szafa trzydrzwiowa Ines elegant white
Bellamy Szafa trzydrzwiowa Ines elegant white
Bellamy Szafa trzydrzwiowa Ines elegant white
Cena:2198.00PLN
Ilość szt. :
Piękna i elegancka szafa z kolekcji mebli Ines elegant white dzięki dużej powierzchni jest niezwykle pojemna.
Dostawa
1-5 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
100 zł
Udostępnij:
Biała szafa trzydrzwiowa z kolekcji Ines elegant white marki Bellamy jest bardzo pojemna i doskonale się prezentuje. Szafa ma dużą powierzchnię ozdobioną stylowymi, delikatnymi frezami i uzupełnioną ręcznie wykonanymi porcelanowymi uchwytami.

Wnętrze szafy jest przestronne i zostało podzielone na szerszą komorę z drążkiem wieszakowym, oraz węższą z półkami, w tym trzema regulowanymi. Całość uzupełniają dwie dolne szuflady z wysokiej jakości prowadnicami Blum oraz systemem samodomykającym. Dzięki powyższym rozwiązaniom szafa jest bardzo pakowana, a dzięki urozmaiconemu wnętrzu funkcjonalna, gdyż pozwala przechowywać różnego rodzaju rzeczy.

Szafa w połączeniu z pozostałymi elementami z ponadczasowej i niezwykle eleganckiej kolekcji mebli Ines elegant white pozowli na urządzenie niepowtarzalnego pokoju dla dziecka.Wymiary:
szerokość 150,5 cm
wysokość 180 cm
głębokość 51 cm


Materiał:
płyta MDF ( elementy zewnętrzne)
płyta wiórowa (elementy wewnętrzne)

Meble z kolekcjii Ines elegant white malowane są za pomocą certyfikowanej , bezpiecznej dla dzieci farby, która jest testowana pod kątem emisji substancji szkodliwych. Znakomitej jakości farba włoskiego producenta posiada funkcję utwardzaniaco sprawia, że powierzchnia mebli jest odporna na uszkodzenia chemiczne oraz mechaniczne. Farba tworzy doskonale gładką powłokę tzw. zamkniętoporową, z delikatniym satynowym wykończeniem. 

Szafa do samodzielnego montażu.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: