Cena promocyjna:848,00PLN 778,00PLN
Ilość szt. :
Stylowe czarne krzesełko dla dziecka Evolu 2 marki Childhome to komfortowe krzesełko w ciemnej i modnej kolorystyce.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Krzesełko dla dziecka Evolu 2 w kolorze czarnym nada stylu wnętrzom Twojego domu. Krzesełko designem przypomina model krzesełka Eamesa, który był wzorem dla producenta Evolu 2. Evolu to funkcjonalne krzesełko, które posłuży dzieciom przez wiele lat. Po okresie niemowlęcym krzesełko będzie służyć dziecku jako krzesełko do zabawy przy stoliku, czy po dołożeniu płóz - jako fotelik na biegunach.

Krzesełko dla dziecka Evolu 2 w standardowej wersji można dostosować do 2 wysokości blatów: stoliczka dziecięcego o wys. 50 cm, stołu o wys. 75 cm a po dokupieniu podwyższenia - do wyspy kuchennej o wys. blatu 90 cm.

Krzesełko Evolu 2 można wzbogacić dodatkowo także o płozy, które zamienią krzesełko dla dziecka w wygodny i designerski fotelik na biegunach.

siedzisko - polipropylen, drewno: buk, jest szerokie i bardzo wygodne. Krzesełko dla dziecka Evolu 2 zostało wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz ogranicznik na nóżki.  


Krzesełko dla dziecka Evolu 2 może być stosowane przez dzieci od 6 miesiąca aż do 6 roku życia. Jest to najbardziej ekonomiczne krzesełko dla dziecka na rynku!Do krzesełka można dokupić także wygodną poduszkę na siedzisko, koszyk na zabawki oraz płozy. 
 


Wymiary:

56 x 56 x 92 cm

Wymiary podnóżka: 31 cm (szerokość), 11 cm (głębokość).
Wysokość siedziska w opcji średniej: 59 cm.
Wysokość podnóżka w opcji średniej: 42 cm.
Wysokość siedziska w opcji najwyższej (do wysokiej wyspy kuchennej): 77 cm
Wysokość podnóżka w opcji najwyższej (do wysokiej wyspy kuchennej) : 57 cm.
Waga: 5 kg

Kolor: czarny

Czyszczenie: używać wilgotnej szmatki, osuszyć jak najszybciej.