Childhome Designerskie krzesełko do karmienia Evolu 2 antracytChildhome Designerskie krzesełko do karmienia Evolu 2 antracytChildhome Designerskie krzesełko do karmienia Evolu 2 antracyt
Childhome Designerskie krzesełko do karmienia Evolu 2 antracyt
Childhome Designerskie krzesełko do karmienia Evolu 2 antracyt
Childhome Designerskie krzesełko do karmienia Evolu 2 antracyt
Cena:618,00PLN
Krzesełko dla dziecka Evolu 2 marki Childhome to nowy model krzesełka Evolu wzbogacony o ogranicznik na nóżki.
Udostępnij:
Nowe krzesełko dla dziecka Evolu 2 zostało rozbudowaea o dodatkowy ogranicznik na nóżki , który ma dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo karmionego malucha podczas używania krzesełka.

Krzesełko dla dziecka Evolu 2  to krzesełko wielofunkcyjne tzw. 3 w 1, zainspirowane  designerskim modelem krzesełka Eamesa. Krzesełko po zamontowaniu tacki służy jako krzesełko do karmienia, które można dostosować do trzech wysokości blatów. Może służyć jako krzesełko do stoliczka dziecięcego o wysokości 50 cm, do stołu o wysokości 75 cm oraz po dokupieniu podwyższenia - do wyspy kuchennej o wysokości blatu 90 cm. Do krzesełka Evolu można dokupić także płozy, które zamienią krzesełko dla dziecka w wygodny i ciekawy fotelik na biegunach.

Siedzisko z wykonane jest z pracującego plastiku,  jest szerokie i bardzo wygodne. Krzesełko dla dziecka Evolu 2 zostało wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz ogranicznik na nóżki, co gwarantuje bezpieczeństwo dziecka.  Krzesełko dla dziecka Evolu 2 może być stosowane przez dzieci od 6 miesiąca aż do 6 roku życia, co daje gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy!

Krzesełko do karmienia Evolu 2 w antracytowej wersji kolorystycznej to bardzo ciekawy mebel, który doskonale wpasowuje się w nowoczesny wystrój pokoju dziecięcego. 

Do krzesełka można dokupić blat, wygodną poduszkę na siedzisko, podwyższenie z koszykiem oraz płozy. 
 


Wymiary: 56x 56 x 92 cm
Waga: 5 kg
Kolor: antracyt


Childhome to belgijska marka tworząca piękne i ciekawe produkty o niebanalnym designie i wykonane w najwyższych standardach oraz wedle najsurowszych norm światowych, m.in. tak funkcjonalne krzesełka do karmienia jak Evolu . Childhome od ponad 15 lat oferuje swoim odbiorcom fantastyczne meble dla dzieci o skandynawskim wzornictwie, akcesoria do wyprawki niemowlęcej, produkty pielęgnacyjne, zabezpieczenia do domu oraz wózki i nosidła.