Childhome Drewniana komoda kąpielowa z wanienką biała
Childhome Drewniana komoda kąpielowa z wanienką biała
Childhome Drewniana komoda kąpielowa z wanienką biała
Childhome Drewniana komoda kąpielowa z wanienką biała
Cena:1148.00PLN
Ilość szt. :
Niezwykła, komfortowa Komoda kąpielowa to prawdziwy pomocnik młodej mamy.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:

Kąpiel maluszka dla świeżo upieczonych rodziców to prawdziwe wyzwanie i ogromny stres. Aby oszczędzić sobie nieptrzebnych nerwów, warto zadbać o to, by przestrzeń związana z pielęgnacją dziecka była bezpieczna dla dziecka i jak najbardziej funkcjonalna. Wówczas kąpiel maluszka nie będzie stresem, a przyjemnością.

Komoda kąpielowa marki Childhome to praktyczny i komfortowy mebel, zapewniający dzieciom bezpieczną i spokojną kąpiel.

Ta wspaniała komoda kąpielowa składa się z dwóch oddzielnych części, z czego niższa część, kiedy komoda nie jest używana wsuwa się pod wyższą, nie zajmując miejsca. Niższa część komody to szafka z wanienką, która jest w zestawie oraz z dwiema póleczkami, na których znajdzie się miejsce na ręczniczki, organizer z przyborami, kosmetyki czy inne ważne przedmioty. Jedna z półeczek została skonstuowana tak, by można było bezpiecznie postawić na niej wiaderko kąpielowe. Szafka posiada obrotowe kółka. Do póleczki idealnie pasują pojemniki marki Childhome.

Druga, wyższa część komody to miejsce na przewijak, (nie ma w zestawie) i posłuży do wygodnego przewijania  dzieci.

Wymiary:
49,5 x 82,5 x 106 cm

Materiał:
Laminowana płyta meblowa

Childhome to belgijska marka tworząca piękne i ciekawe produkty o niebanalnym dizajnie i wykonane w najwyższych standardach oraz wedle najsurowszych norm światowych. Childhome od ponad 15 lat oferuje swoim odbiorcom fantastyczne meble dla dzieci o skandynawskim wzornictwie, drobne mebelki, pościele dla dzieci, produkty pielęgnacyjne, zabezpieczenia do domu oraz wózki i nosidła. Zobacz wszystkie meble dla dzieci od Childhome.