Childhome Drewniane krzesełko dla dziecka ze szczebelkami czarne Atlas blackChildhome Drewniane krzesełko dla dziecka ze szczebelkami czarne Atlas black
Childhome Drewniane krzesełko dla dziecka ze szczebelkami czarne Atlas black
Childhome Drewniane krzesełko dla dziecka ze szczebelkami czarne Atlas black
Cena:218,00PLN
Krzesełko dziecięce Atlas to marki Childhome to stylowa wersja krzesełka, która świetnie sprawdza się również w pokoju dziennym.
Udostępnij:
Krzesełko Atlas black marki Childhome ma lubianą przez młodych rodziców, skandynawską stylistykę i pięknie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Drewniane szczebelki na oparciu sprawiają, że krzesełko wygląda bardzo subtelnie i estetycznie. Z pewnością dostarczy dzieciom wielu okazji do świetnej zabawy.


Wymiary:

33 x 29 x 62 cm

wysokość siedziska: 34 cm


Waga: 2,1 kg
Max udźwig: 25 kg
Wysokość siedziska: 28 cm

Materiał:
drewno kauczukowe
Krzesełko polecane dla dzieci od 36 miesiąca życia


Kolor: czarny


Childhome to belgijska marka tworząca piękne i ciekawe produkty o niebanalnym designie i wykonane w najwyższych standardach oraz wedle najsurowszych norm światowych, m.in. tak funkcjonalne krzesełka do karmienia jak Evolu . Childhome od ponad 15 lat oferuje swoim odbiorcom fantastyczne meble dla dzieci o skandynawskim wzornictwie, akcesoria do wyprawki niemowlęcej, produkty pielęgnacyjne, zabezpieczenia do domu oraz wózki i nosidła.