Childhome Drewniane Krzesełko do karmienia Lambda 2 czarneChildhome Drewniane Krzesełko do karmienia Lambda 2 czarneChildhome Drewniane Krzesełko do karmienia Lambda 2 czarneChildhome Drewniane Krzesełko do karmienia Lambda 2 czarne
Childhome Drewniane Krzesełko do karmienia Lambda 2 czarne
Childhome Drewniane Krzesełko do karmienia Lambda 2 czarne
Childhome Drewniane Krzesełko do karmienia Lambda 2 czarne
Childhome Drewniane Krzesełko do karmienia Lambda 2 czarne
Najlepsze krzesełko do karmienia Lambda 2 rośnie wraz z dzieckiem i może mu służyć nawet jako dorosłemu człowiekowi.
Udostępnij:

Krzesełko Lambda 2 Black to niezwykle funkcjonalne i wygodne krzesełko dla dziecka, które posłuży mu przez wiele lat, albo i dłużej, ponieważ może być ono używane nawet przez dorosłych.

Krzesełko Lambda 2 w stosunku do swojego poprzednika Lambda marki Childhome, zostało wzbogacone o dodatkową tackę ABS, która ułatwia dbanie o czystość krzesełka i jednocześnie o to, by główna tacka zachowała jak najdłużej ładny wygląd. Czarne krzesełko Lambda 2 to krzesełko, które można dopasować do każdej wysokości blatu, podobnie jak wysokość podnóżka. Wszystkie te zabiegi są niezwykle łatwe do wykonania i nie wymagają użycia żadnych dodatkowych narzędzi.

Tacka do krzesełka, kiedy nie jest już używana, może być przełożona na tylną część krzesełka.

Wygodne szerokie siedzisko można wyposażyć dodatkowo w miękką poduszkę na krzesło, która jest dostępna jako oddzielny produkt w wielu wzorach i kolorach! 

Krzesełko od 6 miesiąca życia bez limitu wiekowego!

Wymiary:
49 x 51 x 85 cm

Waga: 7,5 kg

Kolor: czarny


Childhome to wspaniałe meble i inne produkty dla dzieci o niebanalnym designie, wykonane z najwyższej jakości materiałów i w najwyższych standardach. Belgijska marka zdobyła w Polsce ogromną rzeszę wielbicieli i każdego dnia pojawia się w następnym polskim domu.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: