Childhome Drewniane krzesełko do karmienia Lambda 2 Jade GreenChildhome Drewniane krzesełko do karmienia Lambda 2 Jade GreenChildhome Drewniane krzesełko do karmienia Lambda 2 Jade Green
Childhome Drewniane krzesełko do karmienia Lambda 2 Jade Green
Childhome Drewniane krzesełko do karmienia Lambda 2 Jade Green
Childhome Drewniane krzesełko do karmienia Lambda 2 Jade Green
Cena:548,00PLN
Doskonałe krzesełko do karmienia Lambda 2, które może także służyć dorosłym!
Udostępnij:

Krzesełko Lambda 2 to doskonałe krzesełko do karmienia o bardzo długim okresie używania, ponieważ maluszek zaczynając korzystać z krzesełka jako krzesełka do karmienia może wzrastać wraz z nim przez całe życie. Lambda 2 może być dopasowane do każdej wysokości blatu. Regulowana jest także wysokość podnóżka. Regulacja jest niezwykle łatwa i nie potrzeba do tego żadnych narzędzi, wystarczy nacisnąć klips i przemieścić siedzisko na odpowiedni poziom.


Krzesełko do karmienia Lambda 2 zostało doposażone o funkcjonalną tackę ABS, która pomoże zadbać o czystość i dobry stan krzesełka. Tacka do krzesełka, kiedy nie jest już używana, może być przełożona na tylną część krzesełka.

Do szerokiego i komfortowego siedziska można dokupić miękką poduszkę na krzesełko w wielu wzorach i kolorach, która jest dostępna jako oddzielny produkt w kilku wariantach! 

Krzesełko do karmienia od 6 miesiąca życia bez limitu wiekowego!

Wymiary:
49 x 51 x 85 cm

Wysokość siedziska na najwyższym poziomie: 57 cm


Waga: 7,5 kg

Kolor:
zielony Jade Green


Childhome to wspaniałe meble i inne produkty dla dzieci o niebanalnym designie, wykonane z najwyższej jakości materiałów i w najwyższych standardach. Belgijska marka zdobyła w Polsce ogromną rzeszę wielbicieli i każdego dnia pojawia się w następnym polskim domu.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: