Krzesełko do karmienia Lambda 3 marki Childhome, to najnowszy model tego krzesełka pochodzący z kolekcji 2019.
Udostępnij:
Krzesełko do karmienia Lambda 3 jest kolejną wersją znanego doskonale z poprzednich wersji krzesełka Lambda, które zostało nieco udoskonalene i wzbogacone w stosunku do swojego poprzednika. 

Białe krzesełko Lambda 3 jest nie tylko krzesełkiem do karmienia, choć od tej funkcji zwykle zaczyna się jego użytkowanie. Krzesełko to może być wykorzystywane przez wiele lat, nawet prze osoby dorosłe, ponieważ jego konstrukcja pozwala na szybkie dopasowywanie go do różnych etapów rozwoju dziecka, a później młodzieży.

Dzięki możliwośći regulacji poprzez "klik" podstawowych elementów krzesełka, bez problemów można zmienić wysokość siedziska oraz podnóżka . Nie wymaga to żadnych narzędzi.

Udoskonalone krzesełko Lambda 3 wyposażono we wspornik zabezpieczający dodatkowo maluch przed wypadnięciem oraz udoskonalone 5 punktowe pasy bezpieczeństwa. 

Krzesełko do karmienia Lambda 3 posiada też ulepszoną tackę ABS, zabezpieczającą blat krzesełka. Blat można odchylić na tył krzesełka, kiedy nie jest on potrzebny maluchowi do jedzenia czy zabawy.
 

Część siedziskowa jest szeroka i komfortowa. Aby krzesełko było jeszcze wygodniejsze dla maluszka, można dokupić poduszkę ochronną występującą w wielu wzorach. 

Krzesełko dla dzieci od  6 miesiąca bez ograniczenia maksymalnego wieku użytkownika.  


Wymiary:

Wymiary tacy jedzenia: szerokość 50 cm - głębokość 26 cm 
Wysokość tacy jedzenia od podłogi: 73cm
Wymiary siedziska: szerokość 43cm - głębokość 23cm
Możliwa wysokość siedziska: 57 cm - 53 cm - 49 cm
Wymiary podnóżka: szerokość 43cm - głębokość 26cm
Możliwa wysokość podnóżka: 42 cm - 38 cm - 34 cm
Powierzchnia podłoża zajmowana przez krzesełko: 49 cm x 45 cm


Waga: 10 kg

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: